Košík
VLASTNÍ ROZVOZ - Díky vlastní flotile dvaceti dodávkových vozidel doručujeme většinu našeho zboží zákazníkům sami! Logisticky pokrýváme celou Českou republiku a větší polovinu Slovenska. Pokud si tedy u nás objednáte např. dětský nábytek, postel, sprchový kout nebo třeba zahradní houpačku (tzn. zboží, jehož manipulace vyžaduje zvláštní pozornost), je takřka jisté, že Vám zboží doručí náš vlastní řidič a pomůže Vám s jeho výnosem až do bytu. A to s maximální opatrností, aby nedošlo k jeho poškození. Všichni naši řidiči jsou navíc vybaveni platebním terminálem, zaplatit objednávku lze tedy i bezhotovostně platební kartou. 
Výhodou vlastního rozvozu také je, že termín doručení je se zákazníkem vždy dopředu telefonicky konzultován našimi dispečery, aby co nejvíce vyhovoval potřebě klienta. 
Klademe maximální důraz na to, aby se každá jednotlivá objednávka dostala k zákazníkovi šetrně, perfektně zabalena a ve správný čas!
 
PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTI - K distribuci zboží zákazníkům v České a Slovenské republice využíváme také služeb přepravních společností: DHL (PPL), GLS, WeDo (InTime), DPD, TOPTRANS, SDS a Česká pošta. Tyto společnosti využíváme hlavně pro doručování rozměrově menších zásilek, které nejsou náchylné k poškození v průběhu přepravy. 
 
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 4.999 Kč!
Cena za dopravu zboží zakoupeného v našem obchodě je přímo závislá na hmotnosti a povaze objednávky a bude v objednávce vypočítána automaticky. Přesná cena dopravy se nakupujícímu zobrazí v podrobnostech objednávky ještě před dokončením (odesláním) objednávky do našeho systému. 
Obvyklé dopravné činí 89 - 129 Kč. U nadrozměrných a váhově těžších zásilek je to 149 - 249 Kč. 
POZOR - při nákupu zboží nad 4.999 Kč mají všichni naši zákazníci DOPRAVU ZDARMA!