Při nákupu nad 3.000 Kč vánoční skřítek ZDARMA
VLASTNÍ ROZVOZ 
 
Díky vlastní flotile dvaceti dodávkových vozidel doručujeme většinu našeho zboží zákazníkům sami! Logisticky pokrýváme celou Českou republiku a větší polovinu Slovenska. Pokud si tedy u nás objednáte např. dětský nábytek, postel, sprchový kout nebo třeba zahradní houpačku (tzn. zboží, jehož manipulace vyžaduje zvláštní pozornost), je takřka jisté, že Vám zboží doručí náš vlastní řidič a za velmi výhodných podmínek pomůže s jeho výnosem až do bytu. A to s maximální opatrností, aby nedošlo k jeho poškození. Všichni naši řidiči jsou navíc vybaveni platebním terminálem, zaplatit objednávku lze tedy i bezhotovostně platební kartou. 
Výhodou vlastního rozvozu také je, že termín doručení je se zákazníkem vždy dopředu telefonicky konzultován našimi dispečery, aby co nejvíce vyhovoval potřebě klienta. 
Klademe maximální důraz na to, aby se každá jednotlivá objednávka dostala k zákazníkovi šetrně, perfektně zabalena a ve správný čas!
 
PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOSTI 
 
K distribuci zboží zákazníkům v České a Slovenské republice využíváme také služeb přepravních společností: DHL (PPL), GLS, WeDo (InTime), DPD, TOPTRANS, SDS a Česká pošta. Tyto společnosti využíváme hlavně pro doručování rozměrově menších zásilek, které nejsou náchylné k poškození v průběhu přepravy. 
 
DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 6.999 Kč!
 
Cena za dopravu zboží zakoupeného v našem obchodě je přímo závislá na hmotnosti a povaze objednávky a bude v objednávce vypočítána automaticky. Přesná cena dopravy se nakupujícímu zobrazí v podrobnostech objednávky ještě před dokončením (odesláním) objednávky do našeho systému. 
Obvyklé dopravné činí 99 - 129 Kč. U nadrozměrných a váhově těžších zásilek je to 149 - 249 Kč. 
POZOR - při nákupu zboží nad 6.999 Kč mají všichni naši zákazníci DOPRAVU ZDARMA!
 
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY ke zboží zakoupenému v e-shopu MAXMAX.cz platné na území České republiky
  
Naši manuálně zruční a ochotní zaměstnanci toho však umí ještě mnohem více. Nechce se Vám s doručenými balíky tahat až do desátého patra nebo trávit čas sestavováním nábytku dlouhé hodiny? Pak využijte našich doplňkových služeb VÝNOS DO PATRA nebo ODBORNÁ MONTÁŽ NÁBYTKU. Obojí Vám k Vaší plné spokojenosti rádi zajistíme za velmi výhodných podmínek. Stačí jen zadat Váš požadavek do poznámky objednávky a my už se Vám sami ozveme s nezávaznou cenovou kalkulací poptávané služby.
 
VÝNOS DO PATRA
 
Nábytek nebo sanitární techniku, které u nás zakoupíte, Vám naši odborně proškolení zaměstnanci rádi vynesou přímo do Vašeho bytu či domu, kam si budete přát. Jak služba funguje? Zadejte Váš NEZÁVAZNÝ požadavek na výnos do poznámky objednávky a vyčkejte na telefonický kontakt od nás. Jakmile bude objednávka pro Vás připravena, pracovník logistického oddělení se s Vámi spojí, domluví termín a čas doručení a na základě Vašich požadavků sdělí přesnou cenu služby. Cena za výnos do patra se liší v závislosti na typu a hmotnosti zboží, počtu pater nebo zda máte ve svém domě výtah či nikoliv. Garantujeme Vám, že v případě doručení našimi firemními vozy se nikdy nesetkáte s neochotou řidičů nebo nešetrným zacházením s balíky. Pokud se rozhodnete předem domluvené služby výnos do patra na poslední chvíli nevyužít, nic se neděje, zboží Vám řidič šetrně umístí za první uzamykatelné dveře.
Máte dotaz? Napište nám na: servis@maxmax.cz nebo volejte: +420 737 484 000 (PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod)
 
Orientační ceník výnosu: 
100 - 500 Kč podle počtu pater, množství a velikosti balíků.
 
ODBORNÁ MONTÁŽ nábytku
 
Nechcete se do sestavování nábytku pouštět sami? Pak tuto starost nechte na nás a naši montážní technici se postarají o vše potřebné. Jak služba funguje? Zadejte Váš NEZÁVAZNÝ požadavek na montáž nábytku do poznámky objednávky a vyčkejte na telefonický kontakt od nás. Ještě než bude objednávka pro Vás připravena k expedici, pracovník logistického oddělení se s Vámi spojí a na základě Vašich požadavků Vám sdělí přesnou cenu služby. Ta se liší v závislosti na povaze a množství sestavovaného nábytku. Pokud si cenu montáže vzájemně odsouhlasíme, nábytek Vám v domluveném termínu přivezeme a u Vás doma odborně a hlavně šetrně sestavíme. Naši profesionální montážní technici vždy dbají na to, aby nedošlo k poškození vybavení bytu a veškerý vzniklý odpad následně po sobě uklidí a ZDARMA odvezou.
Máte dotaz? Napište nám na: servis@maxmax.cz nebo volejte +420 737 484 000 (PO - PÁ 8.00 - 15.00 hod)
 
Orientační ceník montážních prací:
Dětská / moderní postel jednolůžko (včetně šuplíku): 1390 - 1990 Kč/ks 
Dětská patrová postel nebo postel s přistýlkou - dvou nebo třílůžko (včetně šuplíku): 1890 - 2490 Kč/ks 
Manželská postel / dvoulůžko (včetně šuplíku): 1890 - 2490 Kč/ks
Dětský / psací / televizní / jídelní stůl: 1490 - 2490 Kč/ks
Dětská / šatní skříň: 1790 - 2790 Kč/ks
Knihovna, regál, komoda: 1690 - 2290 Kč/ks
Dětská / kancelářská židle nebo křeslo: 490 Kč/ks
Truhla na hračky: 690 Kč/ks
Noční stolek: 690 Kč/ks
Polička: 350 Kč/ks
Koupelnový nábytek: 990- 1490 Kč/ks
Ostatní zboží na dotaz.
Odvoz vzniklých odpadů a obalového materiálu ZDARMA.
Z bezpečnostních důvodů neprovádíme pevnou montáž nábytku ke stěně nebo k zemi, abychom eliminovali případné poškození síťových rozvodů pod povrchem.
 
Množstevní slevy na montáž:
Při nákupu 3 - 5 kusů nábytku nabízíme slevu 10% na jejich montáž.
Při nákupu 6 - 9 kusů nábytku nabízíme slevu 30% na jejich montáž. 
Při nákupu 10 a více kusů nábytku nabízíme slevu 50% na jejich montáž.
 
Inspirujte se v rozsáhlé fotogalerii a prohlédněte si reálné výsledky naší práce ZDE.