Košík
MATRACE 140x70 cm

Dětská matrace BABY ideal 140x70x9 cm - gumokokos

Dětská matrace BABY ideal 140x70x9 cm - gumokokos
3 799 
2 879 
+

2-3 týdny

ID112398

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Dětská matrace BABY ideal 140x70x9 cm - gumokokos

Prémiová dětská matrace vyrobená z těch nejkvalitnějších materiálů renomovaných výrobců. Základem matrace je 100% přírodní gumokokos s hustotou 80 kg/m3. Tento materiál se vyrábí vulkanizací za tepla ze dvou přírodních surovin: z kokosového vlákna a mléka kaučukovníku (přírodního latexu). Kokosové vlákno se získává z kůry kokosových ořechů a je dováženo z ekologických plantáží ze Srí Lanky. Mléko kaučukovníku se získává z mízy těchto stromů a je dováženo z Malajsie.

Matrace díky použitému materiálu disponuje ideálními vlastnostmi pro zdravý spánek dětí. Je vzdušná, hypoalergenní a má skvělé termoregulační vlastnosti. Navíc zabraňuje množení mikroorganismům. Kombinace kokosového vlákna a přírodního latexu propouští vlhkost a rychle schne. Díky tomu zaručí dítěti dobrý spánek i při menší nehodě. Gumokokosové jádro navíc vytváří skvělou oporu páteři a podporuje zdravý vývoj dítěte.

Při výrobě matrace se celé kokosové vlákno dlouhodobě impregnuje přírodním latexem a nakonec je ještě vulkanizováno. Díky tomuto složitému procesu má gumokokosová deska jednotný charakter a ani po dlouhém používání nedělá nepořádek ve formě odpadávajícího kokosu. Gumokokosové desky jsou pružné, vzdušné a mají takřka neomezenou životnost. Díky svému přírodnímu charakteru a vlastnostem jsou ideální na výrobu matrací a jsou vhodné i pro alergiky, protože neposkytují živnou půdu pro roztoče a nezadržují vlhkost. Výrobcem je společnost SEGUM (Slovensko). 

Tato matrace z dětské série je vytvořena speciálně pro ty nejmladší uživatele. Jsou v ní použity materiály nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti a a zajišťují maximální komfort pro dobrý spánek. 

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3/H4) doporučené zatížení do 30 kg. Výška matrace je 9 cm.

Složení matrace: 50% latex, 50% kokosová vlákna

Potah: směs medicínsky upravené bavlny a polyesterových vláken s hmotností 200 g/m2, rounová podšívka 200 g/m2 z dutého polyesterového vlákna, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 60 °C.

Konstrukce jádra matrace: 9 cm gumokokosová deska, ochranná elastická síť kolem jádra matrace, potah

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 1,5% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Jádro matrace:
  • Gumokokos

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.