Košík
DĚTSKÉ OBRÁZKOVÉ POSTELE

Dětská postel se šuplíkem RED CAR 160x80 cm + matrace ZDARMA

Dětská postel se šuplíkem RED CAR
3 999 

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID27589

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Dětská obrázková postel se šuplíkem RED CAR

Nádherná dětská postel s praktickým výsuvným šuplíkem z vysoce kvalitní lamino desky. Na čelech postele je originální barevný potisk, který se Vašemu dítěti jistě zalíbí. Okraje postele jsou bez ostrých hran, k tištění obrázků byly použity ekologické barvy, které jsou navíc fixovány laminátovým profilem. To proto, aby nedocházelo k opotřebení nebo vyblednutí barev. Zábrana na bocích postýlky chrání Vaše dítě před pádem z postele během spánku. Velmi kvalitní zpracování a kvalita použitých materiálů zajištuje, že každá dětská postel je velmi odolná a stabilní. Rošt postele je vyroben z kvalitních lišt, které mají tloušťku min. 2 cm. Nosnost postýlky je do 80 kg. Snížený práh postele umožňuje využívat postýku i pro malé děti. Postel je hygienicky nezávadná, atestována.

POZOR AKCE: Součástí dětské postele je i kvalitní molitanová matrace se snímatelným pratelným potahem ze 100% bavlny ZDARMA!

Rozměr postele: 164x84cm
Rozměr matrace: 160x80x7cm

NÁŠ TIP: Ve stejném motivu jako tuto dětskou postel se šuplíkem si u nás můžete zakoupit také poličku na zeď, dětskou komodu nebo dětský stůl, který lze jednoduše přimontovat ke komodě.

Nábytek

Velikost postele:
160x80cm
Vzor určený:
  • pro kluka
Se šuplíkem:
  • Ano