Dětské samolepky Medvídci
Dětské samolepky MEDVÍDCI - vzor 1

Dětské samolepky MEDVÍDCI - vzor 1

Běžně: 999 Kč
Ušetříte 150 Kč (18 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
849  vč. DPH

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Zdarma při nákupu nad 6 999 Kč

ID26597
849 

Vyprodáno

Popis

Dětské samolepky MEDVÍDCI - POZOR, AKCE: ke každé samolepce MEDVÍDCI nyní dárek! Samolepka s medvídkem (20 cm) + samolepka pod vypínač ZDARMA!

Představujeme Vám jedinečnou sérii samolepek plyšových medvídků, které si nyní můžete nalepit doma na zeď nebo na nábytek jako jednu velkou samolepku. Každá samolepka je originál, dokonale propracovaná do posledního detailu, v pokojíčku Vašeho dítěte dokáže vykouzlit neopakovatelnou atmosféru. Plocha samolepky je bezmála 1 m2, přesné rozměry dětské samolepky jsou uvedeny u každého produktu zvlášť. Samolepku lze aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okenní tabule, nábytek, obklady… Naše samolepící obrázky jsou skvělým dárkem pro všechny děti. Samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, mají matný povrch neodrážející světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. V nabídce máme desítky druhů originálních dekoračních samolepek: metry na zeď, nálepky okolo vypínačů a zásuvek, nálepky pro kreativní úpravu interiérů s motivy známých dětských pohádkových postaviček, hrdinů a další. Inspirujte se širokým výběrem vzorů a barev a dopřejte svým dětem atraktivnější prostředí.

Rozměry jednotlivých vzorů samolepek naleznete u fotografií.


UPOZORŇUJEME, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.

Dodací lhůty: Tyto samolepky jsou vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Samolepky se tisknou v časových intervalech uvedených pod cenou produktu.