Dětské samolepky MEDVÍDCI XXL
Dětské samolepky MEDVÍDCI XXL - vzor 2
Dětské samolepky MEDVÍDCI XXL - vzor 2

Dětské samolepky MEDVÍDCI XXL - vzor 2

Běžně: 1 349 Kč Ušetříte 150 Kč (13 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
1 199  vč. DPH
Při platbě převodem: 1 187 Kč
+

10-15 pracovních dnů

Zdarma při nákupu nad 6 999 Kč

ID26619
1 199 

10-15 pracovních dnů

Popis

Dětské samolepky MEDVÍDCI XXL - POZOR, AKCE! Ke každé samolepce MEDVÍDCI XXL nyní dárek! Samolepka s medvídkem (20 cm) + samolepka pod vypínač ZDARMA!

Představujeme Vám jedinečnou sérii samolepek plyšových medvídků, které si nyní můžete nalepit doma na zeď nebo na nábytek jako jednu velkou samolepku. Každá samolepka je originál, dokonale propracovaná do posledního detailu, v pokojíčku Vašeho dítěte dokáže vykouzlit neopakovatelnou atmosféru. Plocha samolepky je více jak 1 m2, přesné rozměry dětské samolepky jsou uvedeny u každého produktu zvlášť. Samolepku lze aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okenní tabule, nábytek, obklady… Naše samolepící obrázky jsou skvělým dárkem pro všechny děti. Samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, mají matný povrch neodrážející světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. V nabídce máme desítky druhů originálních dekoračních samolepek: metry na zeď, nálepky okolo vypínačů a zásuvek, nálepky pro kreativní úpravu interiérů s motivy známých dětských pohádkových postaviček, hrdinů a další. Inspirujte se širokým výběrem vzorů a barev a dopřejte svým dětem atraktivnější prostředí.

Rozměry jednotlivých vzorů samolepek naleznete ve fotogalerii.

UPOZORŇUJEME, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.

Dodací lhůty: Tyto samolepky jsou vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Samolepky se tisknou v časových intervalech uvedených pod cenou produktu.