Košík
SAMOLEPKY SE JMÉNEM - COLOR MAXI

Dětské samolepky SE JMÉNEM color MAXI - vzor 2

Dětské samolepky SE JMÉNEM color MAXI - vzor 2
399 
od 333 
+

10-15 pracovních dnů

ID28077*

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis

Dětské samolepky SE JMÉNEM color MAXI - moderní samolepící dekorace do dětských pokojů

Udělejte svému dítěti radost originální výzdobou jeho pokojíčku. Nechte si u nás zhotovit samolepky s jakýmkoliv vlastním textem (např. jménem dítěte). Inspirujte se v rozsáhlé fotogalerii. Samolepku na zeď můžete mít ve dvaceti sedmi barevných odstínech, jako dekorace se skvěle hodí do každého dětského pokoje. Díky matnému povrchu samolepky neodrážejí světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. Jednobarevné dekorační samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okna, nábytek, obklady... Prostřednictvím samolepících dekorací na stěny můžete z každého interiéru během krátké chvíle vytvořit útulné místo pro život, záleží jen na Vaší fantazii, jak jednotlivé samolepky na zdi rozmístíte.

Velikost archu: 94 x 60 cm! 27 barevných odstínů!

Jak objednat? Vyberte vzor samolepky, které se Vám nejvíce líbí, zvolte barvu samolepky a do textového pole napište jméno, které chcete na samolepce mít. 

Návod na použití: Po rozbalení nechte samolepku alespoň 24 hodin narovnat. Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Transportní fólii důkladně přitlačte k samolepce. Sejměte podkladový papír a přiložte samolepku na zeď do požadované polohy. Důkladně vyhlaďte. Poté odstraňte transportní fólii. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek. Výhoda této samolepky je, že ji můžete nalepit na zeď jako celý arch najednou nebo každou samolepku zvlášť podle vlastního uvážení. 

Dodací lhůty: Vzhledem k velkému množství motivů a barevných kombinací jsou tyto samolepky vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Samolepky se tisknou v časových intervalech uvedených pod cenou produktu.

UPOZORŇUJEME, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, latexové nebo poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.