Košík
METRÁŽOVÉ DĚTSKÉ KOBERCE

Dětský koberec Jednorožec s duhou - růžový

Dětský koberec Jednorožec s duhou - růžový
599 
499 
+

5-15 pracovních dnů

ID95907
Popis
Parametry

Dětský koberec Jednorožec s duhou - růžový

Tento koberec s malými bílými jednorožci si zamiluje každá princezna. Na pozadí každého jednorožce je i duha, která podtrhává již tak kouzelný pohled. Jednorožec s duhou jsou na růžovém podkladu s hvězdičkami a tak se z něj stává perfektní doplněk do pokoje pro holčičky. Koberec může plnit funkci dekorace a dominanty místnosti, ale také příjemně hřát do bosých nohou, je-li umístěný například u postele nebo šatní skříně. Rovněž není vyloučeno jeho využití coby praktické podložky na hraní, obzvláště v případě, že máte doma chladnější podlahy a Vaše dítě si s oblibou hraje právě na zemi. Koberec je vyroben z polyamidu, což zajišťuje jeho skvělou tepelnou i zvukovou izolaci a dlouhou životnost.


  • Materiál: 100% Polyamid (PA)
  • Výška koberce: 6,5 mm
  • Celková hmotnost: 1300 g/m2
  • Vyrobeno v Belgii

Ceny koberců jsou uvedeny včetně obšití ze všech stran! U nás máte obšití metrážového koberce ZDARMA! Na přání Vám zhotovíme tento koberec v jakýchkoliv rozměrech na celé centimetry.

Berte prosím na vědomí, že u koberců velmi malých rozměrů je pouze část vzoru a koberec bude střižen podle aktuálních možností výrobce. Nelze si tedy vybírat, kterou část vzoru chcete.

Parametry koberce:

Tvar:
Obdelníkový
Materiál:
Polyamid
Délka vlasu:
Krátký vlas