DNY MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -10 % NA VŠE s kódem: DNYMAXMAX
Metrážové dětské koberce
Dětský koberec POHÁDKA 200x300 cm

Dětský koberec POHÁDKA 200x300 cm

Běžně: 2 199 Kč Ušetříte 600 Kč (38 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
1 599  vč. DPH

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID158
1 599 

Vyprodáno

Popis
Parametry

Dětský koberec POHÁDKA

Koberec Pohádka, oblíbený doplněk dívčích pokojů, je velmi příjemný na dotek, snadno se udržuje, je odolný vůči oděru, vyblednutí barev vlivem slunečních paprsků, chemickým prostředkům i molům. Vyroben je z polypropylenu. Podklad tohoto dětského koberce tvoří filc, ochraňující Vaši ratolest před prochladnutím. Dětské kusové koberce ze 100% polypropylenu patří k nejlevnějším kobercům na trhu, což jim ale neubírá na kvalitě, a proto se těší největší popularitě.

Hmotnost koberce: 550g/m2
Materiál: 100% polypropylen
Podklad: filc
Výška vlasu: 3 mm
Výška koberce: 6,5 mm

 UPOZORNĚNÍ:

Ceny koberců jsou uvedeny včetně obšití ze všech stran! U nás máte obšití metrážového koberce ZDARMA! Na přání Vám zhotovíme tento koberec v jakýchkoliv rozměrech, napiště nám nebo zavolejte.

Tolerance povolené odchylky rozměrů metrážových koberců (včetně koberců připravovaných tzv. na míru) je ± 1% z udávané (domluvené) délky a šířky. Koberce upravované výslovně na přání zákazníka nelze vrátit (vyjma zjištění výrobních vad zboží).

Berte prosím na vědomí, že u koberců velmi malých rozměrů je pouze část vzoru a koberec bude střižen podle aktuálních možností výrobce.

Motiv na koberci nemusí být vždy umístěn rovnoběžně s okrajem koberce.

Barva:
Růžová