po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

DĚTSKÉ DESIGNOVÉ POSTELE Z MASIVU - nejkvalitnější přírodní dětské postele! Novinka na trhu - postele pro děti ve tvaru domečku.

Představujeme Vám naprostou novinku na trhu s dětskými postelemi. Tyto úžasné postele vyráběné z borovicového dřeva jsou ryze českým výrobkem. Tato robustní postel je pevná, odolná a díky minimalistickému designu velmi moderní. Obrovským hitem jsou především domečkové postele, které naprosto ohromí každé dítě i dospělé. Tyto oblíbené postele ve tvaru domečku jsou tím pravým nábytkem do dětského pokoje. Přes den perfektně slouží k hraní těch nejrůznějších her a na noc se promění na unikátní místo pro klidný a bezpečný spánek. Každé dítě si postel okamžitě zamiluje a problémy s ukládáním ke spánku jsou ty tam. 

Dětské designové postele z masivu nabízíme jako moderní jedno i dvoulůžka nebo také jako postele ve tvaru domečku. Ke každé designové posteli si navíc u nás můžete dokoupit praktický úložný prostor (šuplík), který může sloužit i jako přistýlka a samozřejmě i matraci.

Designové postele dodáváme v přírodní barvě (ošetřeno transparentním ekologickým lakem), dále lakované do barvy (bílá, černá, růžová, tyrkysová či zelená) nebo v surovém stavu bez povrchové úpravy. Vzorník možných povrchových úprav dětských postelí z masivu naleznete níže a také v detailech každého produktu. 

 

NÁŠ TIP: Pro snadnější vyhledávání vybrané velikosti a vzoru dětské postele doporučujeme použít filtr velikostí postelí. Zde si také můžete zvolit cenový rozsah nabízeného zboží, popř. si jednoduše vybrat pouze postele se šuplíkem nebo bez šuplíku.