po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

DĚTSKÉ POSTELE S PŘISTÝLKOU Z MASIVU - praktické řešení pro dvě děti při nedostatku místa v dětském pokoji.

Dětská postel s přistýlkou je ideální všude tam, kde nelze kvůli omezeným možnostem pořídit dětem kasickou patrovou postel, popř. dvě samostatné postýlky pro každé dítě zvlášť. Dřevěná masivní postel s přistýlkou se dokonale hodí do menšího dětského pokoje, popř. pokud chcete mít zajištěný nocleh pro nečekané hosty. Přistýlka ve formě šuplíku se snadno vysune i zasune a v průběhu dne tak v dětském pokoji zůstane dostatek místa na hry i dětské aktivity. Všechny námi nabízené postele s přistýlkou z masivu jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších přírodních matriálů (borovicového dřeva), jsou ekologické a tedy i zdravotně nezávadné. Masivní postele jsou navíc pevné, pružné a díky designovému zpracování i velice moderní.

Postele z masivu dodáváme v přírodní barvě (ošetřeno bezbarvým ekologickým lakem), mořené v odstínech olše či dub, v povrchové úpravě bílá, růžová, zelená či modrá barva nebo v surovém stavu bez povrchové úpravy. Vzorník možných povrchových úprav dětských postelí z masivu naleznete níže a také v detailech každého produktu. 

Nosnost postelí s přistýlkou z masivu je:
- postele 200x90cm: 120kg
- postele 180x80cm: 100kg

NÁŠ TIP: Pro snadnější vyhledávání vybrané velikosti a vzoru dětské postele doporučujeme použít filtr velikostí postelí v levé části této stránky. Zde si také můžete zvolit cenový rozsah nabízeného zboží, popř. si jednoduše vybrat pouze postele se šuplíkem nebo bez šuplíku.