po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

HLEDÁTE KVALITNÍ VYVÝŠENÉ POSTELE? Nabízíme originální vyvýšené postele pro děti za velmi příznivé ceny! Postele s domečkem, skluzavkou, věžičkou, v mnoha barvách i velikostech.

Vyvýšená postel pro děti - zajímavá a moderní alternativa ke klasickým dětským postelímVyvýšené dětské postele svou konstrukcí nabízí kombinaci pohodlného a bezpečného spánku na vyvýšené posteli a prostoru na hraní např. v domečku s látkovou stěnou (pokud je součástí výrobku). Vy tak koupí takové postele získáte kvalitní postel a zároveň jedinečné místo na hraní pro Vaše dítě. Všechny typy vyvýšených postelí splňují standardy bezpečí Vaší ratolesti a skvěle se hodí do každé moderní domácnosti. Vybrat si u nás můžete vyvýšené postele s domečkem nebo třeba vyvýšenou postel se skluzavkou. V nabídce máme i velice krásné vyvýšené potele z masivu. Aby bylo zajištěno bezpečí vašeho dítěte, součástí postýlky je i zábrana, která zabraňuje případnému spadnutí přikrývky na zem. Postele jsou vyrobeny z kvalitního borovicového dřeva (konkrétní vlastnosti použitého materiálu jsou uvedeny i jednotlivých produktů). Dřevo postýlek je natřeno ekologickým lakem, popř. můžete mít postele v přírodní úpravě bez nátěru (viz konkrétní produkty). Části postele jsou zaoblené, tím pádem minimalizují případné poranění dítěte. Silný rošt pod matrací unese váhu až 150 kg. Materiál i celá konstrukce našich postelí splňují všechny bezpečnostní normy. Žebřík je možné montovat z pravé i levé strany.

Postel dodáváme včetně roštu a domečku pod postelí (je-li to uvedeno v popisce u konkrétního výrobku).

NOVINKA: Vybrané postele z masivu dodáváme v přírodní barvě (ošetřeno bezbarvým ekologickým lakem), mořené v odstínech olše či dub, v povrchové úpravě bílá, růžová, zelená či modrá barva nebo v surovém stavu bez povrchové úpravy. Vzorník možných povrchových úprav dětských postelí z masivu naleznete níže a také v detailech příslušného produktu. 

NÁŠ TIP: Pro snadnější vyhledávání vybrané velikosti a vzoru dětské postele doporučujeme použít filtr velikostí postelí v levé části této stránky. Zde si také můžete zvolit cenový rozsah nabízeného zboží, popř. si jednoduše vybrat pouze postele se šuplíkem nebo bez šuplíku.