po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.
VELIKOST POSTELE - vyberte:
ŠUPLÍK - ANO / NE - vyberte:
CENA PRODUKTU - zvolte:
Kč  – 
  • 550Kč
  • 15100Kč

DĚTSKÉ POSTELE Z MASIVU - BOROVICE - vybírejte z nekonečného množství typů, vzorů a dekorů dřeva ty nejkvalitnější přírodní dětské postele v ČR!

Postele z masivu jsou pro mnohé nepřekonatelné.  Masivní postel je pevná, pružná a díky designovému zpracování často velice moderní. Postele z masivu jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitnějších přírodních materiálů, jednoduché designové řešení postelí zaručuje jejich nadčasovost a krásu i po mnoha letech užívání. 

Dětské postele z masivu nabízíme jako moderní jedno i dvoulůžka (s výsuvnou přistýlkou), dále jako vyvýšené postele s domečkem, popř. jako patrové postele se dvěma nebo třemi lůžky (přistýlkou). Ke každé posteli z masivu si navíc u nás můžete dokoupit praktický úložný prostor (šuplík) v barvě postýlky a samozřejmě i matraci.

Postele z masivu dodáváme v přírodní barvě (ošetřeno bezbarvým ekologickým lakem), mořené v odstínech olše či dub, v povrchové úpravě bílá, růžová, zelená či modrá barva nebo v surovém stavu bez povrchové úpravy. Vzorník možných povrchových úprav dětských postelí z masivu naleznete níže a také v detailech každého produktu. 

Aby se předešlo případným úrazům uživatelů, jsou hrany postelí zaobleny. Veškerý použitý materiál je ekolocký a šetrný k životnímu prostředí. Barvy a laky splňují veškeré stanovené normy o nezávadnosti. Moderní design postelí je vhodný do jakéhokoliv interiéru.

Nosnost postelí z masivu borovice je:
- postele 200x90cm: 120kg
- postele 180x80cm: 100kg

NÁŠ TIP: Pro snadnější vyhledávání vybrané velikosti a vzoru dětské postele doporučujeme použít filtr velikostí postelí v levé části této stránky. Zde si také můžete zvolit cenový rozsah nabízeného zboží, popř. si jednoduše vybrat pouze postele se šuplíkem nebo bez šuplíku.