po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

ŠATNÍ SKŘÍŇ Z MASIVU - vybírejte z nekonečného množství typů, vzorů a dekorů dřeva ty nejkvalitnější přírodní šatní skříně v ČR za nejlepší ceny!

Máte problém s nedostatkem úložného prostoru? Máme pro Vás řešení. Nabízíme Vám nové produkty na českém internetu - pevné, designové, vyhledávané a moderní šatní skříně z masivu. Šatní skříně jsou vyrobeny pouze z těch nejkvalitněších materiálů. Díky tomu budou i po mnoha letech používání stále jako nové. 

Vyberte si šatní skříň z naší nabídky, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Tento kvalitní nábytek z masivu Vám nabízíme v celé řadě provedení a rozličných barvách moření. Vynikající řemeslné zpracování poznáte na první pohled. Vyberte si tu svoji...

Šatní skříň z masivu dodáváme v přírodní barvě (ošetřeno bezbarvým ekologickým lakem), mořené v odstínech olše či dub, v povrchové úpravě bílá, růžová, zelená či modrá barva nebo v surovém stavu bez povrchové úpravy. Vzorník možných povrchových úprav šatních skříní z masivu naleznete níže a také v detailech každého produktu. 

Šatní skříň paleta barev

Materiál: masiv borovice