Košík
DĚTSKÉ POKOJE Z MASIVU
Dětský noční stolek z masivu KIDS

Dětský noční stolek z masivu KIDS

1 649 
1 499 
+

Zboží na objednávku (dodání 2-4 týdny)

V.NSKI.4497

Dětský noční stolek z masivu KIDS se vyznačuje vysokou kvalitou řemeslného zpracování, které zajišťuje kvalitní masiv borovice. Noční stolek je navržen tak, aby splňoval potřeby Vašich dětí. Na výběr máte ze široké škály barevných kombinací. Tento produkt splňuje poslední designové trendy a lehce tak zapadne do libovolného moderního dětského pokojíčku. Vytvořte pro Vaše dítě příjemné prostředí, ve kterém bude mít radost se učit a relaxovat. Kvalitní noční stolek udělá radost každému dítěti!

NÁŠ TIP: OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ V PRAZE a UH. BRODĚ! U tohoto konkrétního zboží Vám nabízíme možnost osobního odběru na pobočce v Praze a na naší centrále v Uherském Brodě. Zadejte při tvorbě Vaší objednávky osobní odběr na jedné z poboček a ušetřete tím za dopravné. Jakmile pro Vás bude zboží připraveno k odběru, budeme Vás informovat e-mailem nebo telefonicky.

Zboží je dodáváno v demontu.

K nočnímu stolku si můžete ve stejném provedení vybrat i další dětský nábytek z masivu a sestavit si tak kompletní dětský pokoj: kategorie Dětský nábytek z masivu

Rozměry:
šířka: 43 cm
výška: 39 cm
hloubka: 33 cm