Košík
DVOUBAREVNÉ SAMOLEPKY EXTRA

Dvoubarevné samolepky EXTRA DUO COLOR - vzor 14

Dvoubarevné samolepky EXTRA DUO COLOR - vzor 14
479 
od 359 
+

5-12 pracovních dnů

ID25120*

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis

Dvoubarevné samolepky na zeď EXTRA DUO COLOR - vytvořte si vlastní dvoubarevnou kombinaci!   

Nejoblíbenější vzory samolepek nyní nově také ve dvoubarevném provedení! Vytvořte si vlastní originální dekoraci - samolepku na zeď Extra Dou Color si můžete barevně nakombinovat ve dvou barvách, záleží pouze na Vaší fantazii, jaké odstíny zvolíte. Buďte IN! Samolepky na zeď jsou v dnešní době nedílnou součástí každého bydlení, perfektně se hodí do každého moderního bytu nebo dětského pokoje. Díky matnému povrchu neodrážejí světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. Dekorační samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okna, nábytek, obklady... Díky samolepkám můžete z každého interiéru během krátké chvíle vytvořit útulné místo pro život, záleží pouze na Vaší fantazii, jak jednotlivé samolepky na zdi rozmístíte. Příklady použití samolepek naleznete v rozsáhlé fotogalerii.

Velikost archu: 95 x 45 cm (hlavní vzor A) + 95 x 6 cm (doplňkový vzor B). Vybírejte z 28 barevných odstínů! 

Návod na použití: Po rozbalení nechte samolepku alespoň 24 hodin v klidu narovnat. Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Transportní fólii důkladně přitlačte k samolepce. Sejměte podkladový papír a přiložte samolepku na zeď do požadované polohy. Důkladně vyhlaďte. Poté odstraňte transportní fólii. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek. Výhoda této samolepky je, že ji můžete nalepit na zeď jako celý arch najednou nebo každou samolepku zvlášť podle vlastního uvážení. 

Dodací lhůty: Vzhledem k velkému množství motivů a barevných kombinací jsou tyto samolepky vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Samolepky se tisknou v časových intervalech uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.