Košík
PROSTĚRADLA

Froté prostěradlo do postele 180x90 cm FIALOVÉ

Froté prostěradlo do postele 180x90 cm (různé barvy)

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID67071

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Froté prostěradlo do postele 180x90 cm

Kvalitní froté prostěradlo do postele je již dlouhá léta nepostradatelnou pomůckou ve většině domácností. Každou postel zútulní, zahřeje a díky desítkám různých pestrých odstínů také rozzáří. Tato prostěradla jsou výjimečně měkká na dotek. S obvodovou gumou ideálně přilnou k matraci bez zbytečných záhybů.  

Rozměr: 180x90 cm

Materiál: 82 % bavlna, 18 % polyester

Vhodné pro matrace do výšky 10 cm.

NÁŠ TIP: Mezi matraci a prostěradlo je vždy dobré umístit chránič matrace. V naší nabídce naleznete kvalitní chrániče ve všech možných rozměrech za velmi výhodnou cenu. Vybírat můžete v kategorii CHRÁNIČE MATRACÍ.

Rozměr prostěradla:
180 x 90 cm

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.