po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

Máme nejkrásnější dětské koberce na internetu. Koberce kusové i metrážové. Přesvědčte se! Nabízíme koberce pro děti za nejnižší ceny. Vybrané dětské koberce Vám navíc zhotovíme přesně na míru! Kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.  V ceně každého metrážového koberce je obšití koberce ze všech stran!

Koberce pro děti, které Vám nabízíme, se vyznačují nádherně sytými barvami a zajímavými vzory. Naše dětské koberce jsou měkoučké, barevné a veselé. Chybět by proto neměly v žádném dětském pokojíku. Prodáváme kusové koberce pro děti s motivy známých pohádkových postaviček, filmových hrdinů, Disney příběhů, nebo dětské koberce s infrastrukturou měst a hrací koberce. Obzvláště oblíbené jsou akrylové koberce, jež jsou podobné vlněným kobercům, jak svým vzhledem, pružností, tak i ohebností. Naše dětské koberce rozzáří očka každého dítěte. Všechny naše koberce jsou za nejnižší ceny na trhu.

 

 Vybraný vzor samolepky ZVÍŘÁTKO napište do poznámky objednávky nebo objednejte společně s kobercem. Cena Vám bude následně upravena. Při nákupu více kusů koberců získáte ZDARMA adekvátní počet samolepek.

Samolepka Vám bude zaslána pouze v případě, že ji uvedete v objednávce.