Košík
KUSOVÉ DĚTSKÉ KOBERCE

Koberec OMBRE tmavě šedý

Koberec OMBRE

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID66599

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis

Nová kolekce koberců OMBRE!

Koberec OMBRE se výborně hodí jak do moderních domů a bytů, tak i do dětských pokojů! Velmi jednoduše se udržují, je možné jej vysávat nebo dokonce i prát v pračce na 30 °C.
Použitý materiál mikrovlákno zajišťuje příjemnou měkkost na dotek připomínající plyšové hračky. Koberec je tvořen milióny tenkých vláken, proto působí načechraným dojmem.
Spodní část je protiskluzová - systém antimove zabraňuje možnému podklouznutí. 

Barva koberců OMBRE je v současné době velmi moderní a je tvořena přechody mezi světlejšími a tmavšími odstíny.

Materiál:  
100% mikrovlákno
Délka vlasu:  
3,5 cm
Tloušťka koberce:  
4 cm

 

Máte dotaz k tomuto produktu? Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

 
 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.