po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

HYDROMASÁŽNÍ SPRCHOVÉ PANELY - designový doplněk sprchových koutů moderních koupelen

Sprchový kout v moderní koupelně dotváří elegantní sprchový panel, který oproti klasické baterii nabízí výběr proudu vody nejenom z ruční sprchy, ale i z hlavové sprchy, popřípadě i z bočních spršek. Sprchové panely nabízíme v moderním stříbrném či efektním černém provední, čímž lze získat perfektní soulad s obkladem interiéru. Designově výjimečné jsou podomítkové sprchové panely,  které lze zapustit do zdi, čímž je ještě více umocněn efekt výjimečnosti celého sprchového koutu. Rychle si zamilujete vysoký komfort při sprchování díky funkcím, výbavě a luxusnímu zpracování našich hydromasážních sprchových panelů. Jedinečnost masážních prvků, které sprchové panely obsahují, navíc ocení i méně pohybliví lidé.

Povrchové hydromasážní sprchové panely se lehce instalují bez komplikovaných stavebních úprav, můžete je zapojit namísto klasické sprchové baterie. Panely jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů, nejčastěji z chromu, provedení trysek je přizpůsobeno tak, aby z nich šel vodní kámen lehce odstranit. Vybavte si koupelnu designově propracovaným sprchovým panelem od nás za velkoobchodní ceny.

Velmi oblíbené jsou sprchové panely, které můžete zapojit namísto klasické sprchové baterie. Takovéto sprchové masážní panely také naleznete v naší nabídce. Designové sprchové panely jsou u nás samozřejmostí. Tento doplněk do koupelny nebo do sprchy zajisté zpříjemní každý pobyt při sprchování. Jde tedy o estetický doplněk do sprchy a také o velmi funkční součást sprchového koutu.

Pro maximální požitek ze sprchování doporučuje pořídit si hydromasážní sprchové panely. Ty se v koupelně instalují jak do sprchového koutu, tak nad vanu. Nabízíme je v nástěnném nebo rohovém provedení. Sprchové panely se lehce instalují bez komplikovaných stavebních úprav. Nové provedení trysek je přizpůsobeno tak, aby vodní kámen šel lehce odstranit. Sprchové panely jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů, nejčastěji z chromu. Vybavte si koupelnu designově propracovaným sprchovým panelem od nás za velmi příznivé ceny.