Košík
MODERNÍ KOBERCE KUSOVÉ

Kusový koberec ETON - stříbrný

Kusový koberec ETON - stříbrný
Kontaktujte nás pro cenu

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID66115

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Kusový koberec ETON - stříbrný

Tento velmi pěkný kusový koberec je měkký a příjemný na dotek. Je vyráběn v atraktivních barvách a proto je vyhledávaným doplňkem moderních interiérů. I přes nízkou cenu je kvalitní a má dlouhou životnost.

Materiál: 100% polypropylen
Tloušťka koberce: cca 11 mm
Země původu: Belgie

Celková hmotnost: cca 1,6 kg/m2
NÁŠ TIP: Potřebujete jiný než námi nabízený rozměr? Napište nám v objednávce do poznámky, o jakou velikost máte zájem a my vám emailem potvrdíme dostupnost a cenu.
Barva:
  • Stříbrná

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.