Tradiční 3D tapety
Moderní 3D tapeta NEW YORK

Moderní 3D tapeta NEW YORK

Běžně: 1 699 Kč Ušetříte 300 Kč (21 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
1 399  vč. DPH

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Zdarma při nákupu nad 6 999 Kč

ID66047
1 399 

Vyprodáno

Popis

3D MODERNÍ TAPETY NA ZEĎ - nádherná dekorace do obývacího pokoje nebo ložnice

Tato alternativa k tradičním tapetám je jednoduchá cesta jak dekorovat obývací pokoje, jídelny, ložnice a další místnosti. Nabízíme Vám řadu unikátních tapet, které jsou zaměřeny na detail. Fototapeta pokryje plochu 304,8 cm na šířku a 243,8 cm na výšku. Každé balení obsahuje 12 panelů, takže se jednoduše lepí na zeď a je flexibilní dle velikosti zdi, kterou chcete otapetovat.

Vytvořte si báječné místo pro život. S originálními 3D tapetami to dokážete během chvíle snadno a rychle. Nechte se inspirovat - mezi nejoblíbenější vzory 3D fototapet patří: tapeta New York, Londýn, Paříž, tapeta s motivem hor, moře, lesu a další jedinečné vzory dekorací. Každá sada (vzor) se skládá z 12 samostatných tapet o velikosti 58 cm x 122cm, což je ideální velikost pro snadné lepení. Na umístění celé tapety budete potřebovat místo o velikosti 244cm x 305cm. Lepení je snadné a rychlé, ruční lepení zvládne každý i bez předchozí zkušenosti z lepení tapet. Výhodou fototapet je, že je lze nalepit i na již existující tapety3D tapety na zeď představují jedinečnou možnost výzdoby obývací pokoje, jídelny či ložnice i v případě je-li stěna větší, tapeta krásně vynikne nalepená uprostřed. Tapety jsou zajímavou alternativou k samolepkám na zeď, které Vám nabízíme ve stovkách jedinečných vzorů. 

 

INSTRUKCE K NALEPENÍ FOTOTAPET:

DŘÍVE NEŽ ZAČNETE:
Vaše tapeta se skládá z dvanácti dílů. Doporučujeme položit jednotlivé díly na zem v přesném pořadí a zkontrolovat případné vady. Umístění prvního dílu určuje celkový vzhled dokončené tapety, věnujte umístění a nalepení čas a pozornost.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
Pokud naleznete jakékoliv vady, ihned nás prosím kontaktujte ještě před nalepením fototapety. Po nalepení jakékoliv části nástěnné malby zboží již nevyměňujeme ani nevracíme peníze. Společnost Walltastic nenese žádnou zodpovědnost za poškození nástěnné malby vzniklé po dodání či během lepení.

1) POUŽITÍ LEPIDLA NA PAPÍROVÉ TAPETY

Vyberte díl č. 1, položte díl tapety obrázkem dolů na rovný povrch. Na tapetu naneste lepidlo na tapety, chvilku nechte „provlhčit“ a umístěte na stěnu. Opakujte stejný postup u dílů 2 až 12.

Instalace jednotlivých dílů:
Při instalaci dílů prosím přesně dodržujte rady výrobce. Při lepení jednotlivých dílů nečekejte příliš dlouho, aby byly okraje zarovnané. Tapeta začíná po nalepení na zeď schnout, takže mějte na paměti, že musíte nalepit všechny díly tapety před tím, než si uděláte pauzu. Pro mokrou tapetu je běžné, že je o cca 1cm větší než suchá tapeta. Přebytečné lepidlo z tapety opatrně odstraňte měkkým hadříkem. Doporučujeme lepit jednotlivé díly malinko přes sebe, zabráníte tak vzniknutí mezer mezi jednotlivými díly po uschnutí tapety. Příliš mnoho drhnutí a čištění odstraní z papíru barvu.

2) POUŽITÍ OBOUSTRANNÉ LEPÍCÍ PÁSKY

Vyberte díl č. 1, položte panel čelem dolů na plochý povrch. Pro dosažení vynikajícího výsledku je velmi důležité věnovat zvláštní pozornost tomu, aby oboustranná lepící páska byla nanesena na všechny čtyři okraje. Sloupněte s oboustranné lepící pásky krycí papír a nenaste na panel tak, že ji stlačením pevně zafixujete. Opakujte stejný postup u dílů 2 až 12.

Instalace jednotlivých dílů:
Nanášejte jen na čisté, suché povrchy. Jelikož umístění prvního panelu rozhoduje o celkovém vzhledu dokončené nástěnné malby, věnujte mu více času a pozornosti, aby byl umístěn správně. Polohu prvního panelu si na zdi vyznačte svislými čarami pomocí tužky, vodováhy a olovnice.