Košík
PLASTOVÉ KUFRY

Moderní cestovní kufry CADERE - béžové

Moderní cestovní kufry CADERE - béžové
1 199 
739 

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID99831

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Moderní cestovní kufry CADERE - béžové 

Tyto moderní cestovní kufry vyrobené z plastu ABS plus se vyznačují především čistým a nadčasovým designem, kvalitním provedením, výbornou odolností a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon.

Kufry této řady jsou určeny především pro náročné zákazníky, kteří vědí, jak investovat své peníze. Za nízkou cenu totiž získáte velice kvalitní kufr. K výrobě byl použit lehký, ale velice odolný ABS Plus plast, který je hojně využíván i v armádním průmyslu. Kufry jsou díky tomuto materiálů až překvapivě odolné a flexibilní. Při nárazu se materiál ohne, odpruží a následně se vrátí do původního tvaru. Mezi další benefity tohoto materiálu jistě patří nepromokavost i snadné čištění. 

Kufr můžete pohodlně tlačit díky 4 kolečkům otočných o 360°. Gumová vrstva na kolečkách umožňuje hladký a velmi komfortní provoz. Kvalitní ložiska zajistí dlouhou životnost a bezproblémový chod. Samozřejmostí je i teleskopické držadlo s pohodlnou rukojetí s možností individuálního nastavení výšky ve 2 úrovních. Vnitřní prostor kufru je potažen kvalitní tkaninou. Pomocí zástěny se zipem je poté kufr rozdělen na 2 komory. Součástí vnitřního vybavení jsou elastické pásy, které zajišťují náklad v kufru. Neméně důležitou součástí kufru je kódový zámek, který kufr zabezpečí proti otevření cizí osobou.

 

Rozměry: 

     

Výška

   

Šířka 

   

Hloubka

   

Objem     Hmotnost 
XS (19"):    50 cm   35 cm   20 cm   25 l   2,3 kg
S (20"):    55 cm   38 cm   22 cm   34 l   2,5 kg
M (24"):    66 cm   43 cm   27 cm   66 l   3,3 kg
L (28"):    77 cm   48 cm   32 cm   95 l   4,2 kg
Barva:
  • Béžová