Košík
PLASTOVÉ KUFRY

Moderní cestovní kufry FLAMENGO - žluté

Moderní cestovní kufry FLAMENGO - žluté
1 299 
849 

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID99917

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Moderní cestovní kufry FLAMENGO - žluté

Tyto moderní cestovní kufry vyrobené z plastu ABS plus se vyznačují především čistým a nadčasovým designem, kvalitním provedením, výbornou odolností a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon.

Kufry této řady jsou určeny především pro náročné zákazníky, kteří vědí, jak investovat své peníze. Za nízkou cenu totiž získáte velice kvalitní kufr. K výrobě byl použit lehký, ale velice odolný ABS Plus plast, který je hojně využíván i v armádním průmyslu. Kufry jsou díky tomuto materiálů až překvapivě odolné a flexibilní. Při nárazu se materiál ohne, odpruží a následně se vrátí do původního tvaru. Mezi další benefity tohoto materiálu jistě patří nepromokavost i snadné čištění. 

Kufr můžete pohodlně tlačit díky 4 kolečkům otočných o 360°. Gumová vrstva na kolečkách umožňuje hladký a velmi komfortní provoz. Kvalitní ložiska zajistí dlouhou životnost a bezproblémový chod. Samozřejmostí je i teleskopické držadlo s pohodlnou rukojetí s možností individuálního nastavení výšky ve 2 úrovních. Vnitřní prostor kufru je potažen kvalitní tkaninou. Pomocí zástěny se zipem je poté kufr rozdělen na 2 komory. Součástí vnitřního vybavení jsou elastické pásy, které zajišťují náklad v kufru. Neméně důležitou součástí kufru je kódový zámek, který kufr zabezpečí proti otevření cizí osobou.

 

Rozměry: 

     

Výška

   

Šířka 

   

Hloubka

   

Objem     Hmotnost 
S (20"):    55 cm   38 cm   20 cm   33 l   2,4 kg
M (24"):    65 cm   43 cm   27 cm   62 l   3,3 kg
L (28"):    74 cm   49 cm   30 cm   88 l   3,9 kg
Barva:
  • Žlutá