Košík
PLASTOVÉ KUFRY

Moderní cestovní kufr GOLEM - metalické modrý - vel. S

Moderní cestovní kufr GOLEM - metalické modrý - vel. S
999 
559 

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Vyprodáno

ID107446
Popis
Parametry

Moderní cestovní kufr GOLEM - metalické modrý - vel. S

Tyto moderní cestovní kufry vyrobené z plastu ABS plus se vyznačují především čistým a nadčasovým designem, kvalitním provedením, výbornou odolností a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon.

Kufry této řady jsou určeny především pro náročné zákazníky, kteří vědí, jak investovat své peníze. Za nízkou cenu totiž získáte velice kvalitní kufr. K výrobě byl použit lehký, ale velice odolný ABS Plus plast, který je hojně využíván i v armádním průmyslu. Kufry jsou díky tomuto materiálů až překvapivě odolné a flexibilní. Při nárazu se materiál ohne, odpruží a následně se vrátí do původního tvaru. Mezi další benefity tohoto materiálu jistě patří nepromokavost i snadné čištění. 

Kufr můžete pohodlně tlačit díky 4 velikým kolečkům otočných o 360°. Gumová vrstva na kolečkách umožňuje hladký a velmi komfortní provoz. Kvalitní ložiska zajistí dlouhou životnost a bezproblémový chod. Samozřejmostí je i teleskopické držadlo s pohodlnou rukojetí s možností individuálního nastavení výšky ve 2 úrovních. Vnitřní prostor kufru je potažen kvalitní tkaninou. Pomocí zástěny se zipem je poté kufr rozdělen na 2 komory. Součástí vnitřního vybavení jsou elastické pásy, které zajišťují náklad v kufru. Neméně důležitou součástí kufru je kódový zámek, který kufr zabezpečí proti rychlému otevření cizí osobou.

Rozměry: 

     

Výška

   

Šířka 

   

Hloubka

   

Objem     Hmotnost 
S (20"):    56/49 cm   38/35 cm   22/21 cm   36 l   2,6 kg
M (24"):    66/58 cm   43/41 cm   26/25 cm   60 l   3,2 kg
L (28"):    74/68 cm   48/47 cm   29/28 cm   90 l   4,0 kg

Rozměry jsou uváděny ve tvaru [vnější/vnitřní] včetně madel a koleček.

Barva:
  • Modrá

Cestovní kufry

Bezpečnostní zámek TSA:
NE