Košík
PLASTOVÉ KUFRY

Moderní cestovní kufry MOTÝL - bílé

Moderní cestovní kufry MOTÝL - bílé

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID65836

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Moderní cestovní kufry MOTÝL - bílé

Tyto moderní cestovní kufry se vyznačují především jedinečným designem s oblíbenými motýli, kvalitním provedením, výbornou odolností a bezkonkurenční cenou.

K výrobě byl použit polykarbonát, který je využíván také při výrobě neprůstřelného skla. Kufry jsou díky tomuto materiálů až překvapivě odolné a flexibilní. Při jakémkoliv nárazu se materiál ohne, zapruží a následně se vrátí do původního tvaru. Na kufru jsou umístěna čtyři gumová kolečka otočná o 360 stupňů. Ta umožňují hladký a velmi komfortní provoz, kdy prakticky nemusíte využívat žádnou sílu navíc. Samozřejmostí je i teleskopické držadlo s pohodlnou rukojetí s možností individuálního nastavení výšky. Vnitřní prostor kufru je potažen kvalitní tkaninou s odnímatelnou přepážkou a kapsou na zip. Neméně důležitou součástí kufrů je kódovací zámek, který kufr zabezpečí proti otevření cizí osobou. 

Všechny námi nabízené kufry jsou zcela nové a zdravotně nezávadné. Při výrobě jsou standardně opatřeny ochrannou fólií, kterou jednoduše odstraníte. 

Tyto kufry nabízíme ve velikostech XL, L a M a lze k nim přikoupit velmi praktický příruční kufřík, který se skvěle hodí na kosmetické přípravky či jiné drobné předměty. Tento kufřík je možné pomocí plastového úchytu pohodlně přichytit k teleskopickým tyčím výsuvného madla jakéhokoliv ze tří kufrů této sady. Součástí tohoto příručního kufříku je také připínací popruh umožňující nošení přes rameno. U kufrů velikosti XL a L lze pomocí rozšiřovacího zipu navýšit vnitřní prostor kufru o 6 cm. Jako kabinové zavazadlo lze u těchto kufrů označit velikost M a také příruční kufřík. Jelikož se ale přepravní podmínky leteckých společností neshodují, doporučujeme včasné ověření povoleného rozměru u konkrétní společnosti, jejíž služby máte v plánu využít.

Náš tip: Využijte zvýhodněné ceny při nákupu celé sady.

Rozměry: 

velikost XL: výška s kolečky 76 cm, šířka 46 cm, hloubka 27 + 6 cm
velikost L: výška s kolečky 66 cm, šířka 40 cm, hloubka 24 + 6 cm
velikost M: výška s kolečky 56 cm, šířka 35 cm, hloubka 23 cm 
příruční kufřík: výška 25 cm, šířka: 33 cm, hloubka 16 cm

Váha: vel. XL: 4,7 kg, L: 3,8 kg, M: 2,9 kg, příruční kufřík: 1,2 kg

Barva:
  • Bílá