Košík
ZAHRADNÍ BAZÉNY A VÍŘIVKY

Nadzemní zahradní bazén MAX BLUE 549x305x107 cm

Nadzemní zahradní bazén MAX BLUE 549x305x107 cm
8 899 
8 499 

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Vyprodáno

ID67317
Popis

Nadzemní zahradní bazén MAX BLUE 549x305x107 cm


Samonosný oválný bazén MAX BLUE s nafukovacím prstencem. Vhodný pro povrchovou montáž. Rozměr bazénu 549x305x107 cm - ovál. Rychlá a jednoduchá montáž. Vhodný pro zahradu u rodinného domu i na chalupu. Na obou delších stranách umístěné pozinkované kovové výztuhy s povrchovou úpravou poskytují dodatečnou oporu a zajišťují vysokou odolnost a stabilitu. Bazén MAX POOL kombinuje výhody nejoblíbenějších bazénů. Bazén má charakteristický nafukovací okraj sady MAX BLUE. Díky tomu je tento bazén snadno instalovatelný a kroužek poskytuje další stabilitu. Podpůrný rám na obou stranách bazénu poskytuje mimořádnou stabilitu.

Technický popis: 
- Filtrační čerpadlo s kapacitou 900 gph (12 V)
- Kapacita: 3407 litrů / hod 12 V (schválen CE / TÜV)
- Dvoupolohové čerpadlo
- Snadná instalace 1x Intex filtrační vložka typu A, hadice a připojení. 
- Rozměry: 5,49 x 3,05 x 1,07 m
- Hmotnost: 63,5 kg

Dodává se se stabilním žebříkem:

Žebřík Head zaručuje, že vy a vaše děti můžete snadno vstoupit a vystoupit z bazénu. Žebřík je mimořádně stabilní díky silnému ocelovému rámu a pevným plastovým schodům. Schůdky jsou protiskluzové. Žebřík se snadno sestaví s dodanými pokyny pro použití.  

Včetně podlahy a plachty:

Plachta zabraňuje vzniku nečistot, které se nedostávají do vody, když bazén není používán. Je vybaven upevňovacími lany, aby se zabránilo odfouknutí a malé otvory pro dýchání vody. Díry navíc zajišťují snadné odstranění krytu po pádu.

Podložka poskytuje dodatečnou ochranu podlahy bazénu:

Materiál s vysokou pevností se skládá z polyesterové nosné tkaniny s oboustranným tlustým vrstveným PVC. Díky tomu jsou stěny vašeho bazénu silné a přesto velmi flexibilní.