Matrace 200x100 cm
Pěnová matrace AHORN - DIA MEMO 200x100x20 cm - paměťová pěna/HR pěna/PUR pěna
Pěnová matrace AHORN - DIA MEMO 200x100x20 cm - paměťová pěna/HR pěna/PUR pěna

Pěnová matrace AHORN - DIA MEMO 200x100x20 cm - paměťová pěna/HR pěna/PUR pěna

8 669 
+
Zdarma

2-3 týdny

ID246524
8 669 

2-3 týdny

Popis
Parametry

Pěnová matrace AHORN - DIA MEMO - paměťová pěna/HR pěna/PUR pěna

Spěte jako v bavlnce díky paměťové pěně, která tvoří vrchní vrstvu matrace Dia Memo. Paměťová pěna se naprosto poddá tvaru vašeho těla, zmírní tlak na jednotlivé části a zamezí bolesti zad, kloubů či kolen. 7zónové členění povrchu matrace podpoří dokonalé kopírování křivek těla. Efektivní průřezy ve tvaru kapky odvádí přebytečnou vlhkost, a navíc změkčují citlivou oblast ramen a nohou.

Značkový potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m.

Matrace je středně tvrdá až středně měkká, oboustranná (stupeň tvrdosti H3-H2) s nosností do 130 kg. Výška matrace je 20 cm.

Složení matrace: T30 polyuretanová pěna (PUR pěna) s hustotou 30 kg/m3, "studená" HR pěna s hustotou 35 kg/m3, viscoelastická (líná) pěna 45 kg/m3

Potah: Medicott - 100% bavlna, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 60 °C, certifikát ÖKO-TEX Standard 100.

Výška matrace (cm):
20 cm
Jádro matrace:
Polyuretanová (PUR) pěna , HR ("studená") pěna
Přídavné vrstvy matrace :
HR pěna , Paměťová pěna , Polyuretanová (PUR) pěna