Košík
DESIGNOVÉ TABURETY

Plyšový sedací nafukovací vak ELMO - ecru

Plyšový sedací vak ELMO
849 
599 

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID66403

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis

Plyšový sedací vak ELMO - ecru

Představujeme vám krásný plyšový nafukovací vak ELMO, který dokonale odpovídá trendům současnosti. Největší výhodou plyšového sedacího vaku ELMO je nafukovací ergonomická výplň, která zajistí maximální pohodlí. Vzduchová nafukovací výplň se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a díky hebkému plyšovému potahu ELMO si budete užívat každý moment, který strávíte na tomto populárním a velmi vyhledávaném vaku. K plyšovým vakům ELMO také velmi jednoduše sladíte například koberec ELMO, přehoz ELMO nebo povlak na polštář ELMO, jenž máme v nabídce také. 

Dopřejte sobě a svým blízkým pohodlí, které dokáží navodit pouze sedací plyšové vaky ELMO!

Specifikace: 

Šířka: přibližně 65 cm 
Výška: přibližně 30 cm

Nosnost: až 150 kg rozložené váhy
Nafukovací ergonomická výplň: 3 komory, kvalitní ventily, odolnost proti mechanickému poškození, po vyfouknutí možnost složit (úspora místa
Povlak ELMO: Kvalitní zip zespoda povlaku, materiál 100% mikrovlákno s délkou vlasu až 4 cm

 

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.