Košík
DĚTSKÉ OBRÁZKOVÉ POSTELE

Postel pro děti JUNIOR - MODRÝ FOTBAL

Postel pro mládež MODRÝ FOTBAL
4 099 
3 699 
+

5-15 pracovních dnů

ID27346

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Postel pro mládež MODRÝ FOTBAL - dětské postele kolekce JUNIOR

Představujeme Vám novinku v naší nabídce. Postele pro mládež řady JUNIOR. Postel je vyrobena z kvalitních lamino desek, na obou čelech postele je krásný barevný potisk. Vybírat můžete z dvou desítek originálních vzorů postelí, které se vašim ratolestem určitě zalíbí. K tištění obrázků na postele byly použity ekologické barvy, které jsou fixovány laminátovým profilem. To proto, aby nedocházelo k opotřebení nebo vyblednutí barev. Okraje těchto dětských postelí jsou bez ostrých hran, potaženy plastovým lemem. Precizní zpracování a použití osvědčených materiálů zajišťuje, že každá postel JUNIOR je velmi odolná a kvalitní.

Velikost postele: 180x80 cm

Všechny námi nabízené postele PRO MLÁDEŽ  kolekce JUNIOR dodáváme společně s roštem, kvalitní molitanovou matrací a snímatelným pratelným potahem ZDARMA! Anebo si můžete u nás v e-shopu dokoupit kvalitní kombinovanou matraci KOKOS / MOLITAN, vyrobenou z tepelně upravených kokosových vláken v kombinaci s molitanovou pěnou.

Postele pro mládež se díky své rozmanitosti vzorů a barev skvěle hodí do všech dětských pokojíčků. Jednoduchou kombinací s dětskými poličkami, komodami a pohovkami, které Vám také nabízíme, lze během chvíle vytvořit dokonale půvabný dětský i studentský pokoj v jednotném stylu.

Prohlédněte si naši rozsáhlou fotogalerii postýlek pro mládež a vyberte tu, která se Vám a Vašim dětem bude líbit nejvíce.

Nábytek

Velikost postele:
180x80cm
Vzor určený:
  • pro kluka
Se šuplíkem:
  • Ne