Košík
POLŠTÁŘE

Povlak na polštář SE JMÉNEM - vzor AUTA , jméno "Adámek"

Povlak na polštář SE JMÉNEM - vzor AUTA
349 
od 299 

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID67484*

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis

Povlak na polštář SE JMÉNEM - vzor AUTA, jméno na povlaku: Adámek

Široká škála krásných motivů a k tomu to nejhezčí jméno Vaší ratolesti. Takový polštář zaručeně potěší každého kluka nebo holčičku. Materiál, z kterého je povlak vyroben, je hebký a jemný na dotek. Vlastní certifikát nezávadnosti, to znamená, že prošel testováním přísných evropských norem kvality. Povlak je na zip, lze ho z polštáře snadno sundat a vyprat na 40°C v pračce. Potisk na polštářcích je proveden tepelným převodem, takže proniká do struktury potahu, a proto je nepostřehnutelný na dotek. Je trvalý, nelze ho seprat v pračce. Potisk polštáře je pouze jednostranný. Na zadní straně je polštář bílý.

Základní cena obsahuje pouze povlak. K němu si můžete jednoduše přidat i polštář a mít tak komplet za skvělou cenu.  Polštáře jsou velice příjemné na dotek díky speciální výplni, která i po vyprání zůstane nadýchaná.

Rozměry: povlak 40x40 cm, polštářová výplň 39x39 cm

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.