po-čt 8.00-16.30 hod.,   pá 8.00-15.30 hod.

Samolepka POD VYPÍNAČ COLOR - vzor 47

Doporučená cena: 99 
66 
(cena s DPH)
  • Sleva 33%
BB.K4-47

SKLADEM - ihned k odeslání

+
Vložit do seznamu

Samolepka POD VYPÍNAČ color

Udělejte si radost! Oživte interiér Vašeho domu módními samolepkami pod vypínač, které nabízíme ve 27 barevných kombinacích. Jednobarevné dekorační samolepky na zeď se perfektně hodí do každého moderního bytu či dětského pokoje, díky matnému povrchu neodrážejí světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. Samolepky jsou zhotoveny z vysoce kvalitní samolepící fólie, lze je aplikovat na všechny běžné stěny. Z každého interiéru tak můžete během krátké chvíle vytvořit originální místo pro život, záleží pouze na Vaší fantazii, jakou barvu samolepky zvolíte.

Velikost samolepky: 15 x 15 cm + přesah dle motivu obrázku. Barvu samolepky můžete vybírat z 27 barevných odstínů! 

Návod na použití: Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Transportní fólii důkladně přitlačte k samolepce. Sejměte podkladový papír a přiložte samolepku na zeď do požadované polohy. Důkladně vyhlaďte. Poté odstraňte transportní fólii. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek. Výhoda této samolepky je, že ji můžete nalepit na zeď jako celý arch najednou nebo každou samolepku zvlášť podle vlastního uvážení. 

Dodací lhůty: Vzhledem k velkému množství motivů a barevných kombinací jsou tyto samolepky vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Samolepky se tisknou v časových intervalech uvedených pod cenou produktu.

UPOZORŇUJEME, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, latexové nebo poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.