Košík
MATRACE 200x160 cm

Taštičková matrace VARO 200x160x19 cm - paměťová pěna

Taštičková matrace VARO 200x160x19 cm - paměťová pěna
10 299 
7 849 

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


+

1-2 týdny

ID103127
Popis
Parametry

Taštičková matrace VARO 200x160x19 cm - paměťová pěna

Pohodlná taštičková matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a moderním zpracováním. Základ matrace tvoří 12cm taštičkové pružiny nanoHARD s hustotou 289 ks/m2, které rozdělují matraci do 7 anatomických zón lišicích se tuhostí pro správné rozložení váhy a uvolnění těla. Pružiny fungují nezávisle na sobě a každá má vlastní obal, takže perfektně absorbují pohyby a nepřenáší je dále. To jistě oceníte u větších matrací, kde vedle sebe leží dva lidé. Pružiny jsou z obou stran překryty přírodním filcem, který chrání přiléhající pěnu před poškozením pružinami a polyuretanovou pěnou, která značně pomáhá v rozložení váhy na více pružin. Struktura matrace umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace je díky použitým materiálům a systému odvětrávání vhodná i pro alergiky.

Vrchní strana matrace je osazena vrstvou velice kvalitní termoplastické paměťové pěny. Tato speciální pěna se pod vlivem teploty těla přizpůsobuje tvaru těla. Výsledkem je přirozená poloha těla a ideální opora. Tato matrace je vhodná pro lidi trpící bolestí zad. Po navyknutí si na vlastnosti paměťové pěny ucítíte úlevu a již nebudete chtít jinou matraci. 

Matrace je oboustranná (stupně tvrdosti H3/H2). Ideální nosnost je do 90 kg/lůžko. Výška matrace je 19 cm.

Složení matrace:  taštičkové pružiny, polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3, přírodní filc, termoplastická paměťová pěna s hustotou 30 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C. 

Konstrukce jádra matrace: 2 cm PUR pěna, filcový oddělovač pružin, 12 cm taštičkové pružiny nanoHARD, filcový oddělovač pružin, 2 cm PUR pěna, 2 cm paměťová pěna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Jádro matrace:
  • Taštičkové pružiny 289 ks/m2
Přídavné vrstvy matrace :
  • Paměťová pěna
  • Polyuretanová (PUR) pěna