Košík
VÁNOČNÍ STROMKY

Vánoční stromek - diamantová borovice na dřevěném kmeni 220 cm

Vánoční stromek - diamantová borovice na dřevěném kmeni 220 cm
1 609 
1 339 

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID95792

Vánoční stromek - diamantová borovice na dřevěném kmeni

Blíží se svátky, na které čekáme celý rok, abychom se mohli sejít s rodinou a příbuznými a strávit s nimi krásné chvíle. Vánoce jsou svátky klidu a míru, ke kterým neodmyslitelně patří zdobení vánočního stromku, pod kterým si každý rozbalí svůj dárek. Vytvořte si vánoční atmosféru díky umělému vánočnímu stromku s přirozeným vzhledem. Vánoční stromek je charakteristický především větvemi a jehličkami, které jsou velmi podobné těm přírodním, a to i z krátké vzdálenosti. Spodní část kmene je z přírodní borovice, což celkovému vzhledu jen přispívá a dotváří skutečnou atmosféru vánočního stromu. Stromek je dále zajímavý bílými krystalky, které se nachází na koncích jehliček a připomínají čerstvě napadaný sníh.

Sestavení stromečku je velmi jednoduché a nezabere vám více než pár minut. Poté si už stromek můžete ozdobit libovolnými ozdobami a žárovičkami. Jádra jednotlivých větví jsou kovové - to zaručuje pevnost a odolnost stromku. Po Vánocích můžete stromek jednoduše složit a vytáhnout jej opět za rok - stromek vám vydrží celé roky.

V ceně stromku je i plastový stojánek a pytel.

Výška: 220 cm

Materiál: PVC (vrchní část stromu), spodní část tvoří dřevěný kmen z přírodní borovice. Každý stromek je tak jedinečný originál. 
Vánoční ozdoby (baňky, hvězda, mašle) nejsou součástí balení.