Košík
ZAHRADNÍ BAZÉNY

Zahradní nadzemní bazén MAX EASY OCEAN 366x76 cm s filtrací

Zahradní nadzemní bazén MAX EASY OCEAN 366x76 cm s filtrací
2 699 
2 449 

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID67316

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis

Zahradní nadzemní bazén MAX EASY OCEAN 366x76 cm s filtrací

Je jedním z nejprodávanějších bazénů v ČR.
Vyniká svou jednoduchou stavbou a kvalitou.
Stačí pouze bazén umístit na rovnou plochu, podložit bazénovou podložkou a nafouknout horní límec (prstenec) bazénu. Při napouštění se bazén sám postaví. Bazénová fólie je z trojvrstvého PVC a z vnější strany potištěna mořskými motivy – kosatky, delfíny a jinými mořskými živočichy. K vypouštění bazénu slouží spodní odtokový ventil, na který se dá napojit zahradní hadice a vodu tak můžete vypustit dále od bazénu.

Bazén MAX EASY OCEAN a se dodává s kartušovou filtrací o výkonu 2m3/hod., filtrační vložkou a hadicemi k připojení filtrace do bazénu.

Technický popis: 
- Hmotnost (kg): 13,6
- Ostatní vybavení: hadice pro připojení filtrace
- Podložka součástí balení: ne
- Poznámka k filtraci: M1; s filtrační vložkou
- Průměr bazénu (m): 3,66
- Tvar bazénu (m): 366 x 0,76, kruh
- Výška bazénu (cm): 76
- Výška hladiny: cca o 15 cm menší než výška bazénu

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.