Košík
MATRACE 180x80 cm

Dětská matrace PINTO 180x80x15 cm - pěna/HR pěna/paměťová pěna

Dětská matrace PINTO 180x80x15 cm - pěna/HR pěna/paměťová pěna
2 749 
2 189 
+

1-2 týdny

ID100345
Popis

Dětská matrace PINTO 180x80x15 cm - pěna/HR pěna/paměťová pěna

Kvalitní dětská matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a perfektním zpracováním. Základem matrace PINTO je 7zónová kvalitní HR pěna (hov. studená pěna). HR pěna je u matrací velmi oblíbená díky své dlouhodobé trvanlivosti, odolnosti proti deformacím a výborným odvětrávacím vlastnostem. Perfektně a rychle reaguje na změnu polohy těla. Absorbuje pohyby uživatele aniž by je přenášel dále matrací. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace PINTO je tedy vhodná i pro alergiky.

Horní vrstva velice kvalitní termoplastické paměťové pěny se pod vlivem teploty těla přizpůsobuje tvaru těla. Výsledkem je přirozená poloha těla a ideální opora. Tato pěna je vhodná pro děti trpící bolestí zad. Po navyknutí si na vlastnosti paměťové pěny ucítí úlevu a již nebudou chtít jinou matraci.

Tato matrace ze série 4KIDS je vytvořena speciálně pro ty nejmladší uživatele. Jsou v ní použity materiály nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti a a zajišťují maximální komfort pro dobrý spánek. 

Matrace je středně měkká, oboustranná (stupeň tvrdosti H2/H3) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 15 cm.

Složení matrace: polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3, HR pěna s hustotou 30 kg/m3, termoplastická paměťová pěna s hustotou 30 kg/m3  

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 2 cm paměťová pěna, 6 cm PUR pěna, 6 cm HR pěna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 1,5% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.