HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -7 % NA VŠE s kódem: HAPPY

Zdravíme naše milé zákazníky z nedalekého Slovenska. Jelikož jsme se rozhodli nabídnout naše zboží a služby i Vám, cítíme jako povinnost seznámit Vás se základními informacemi ohledně cen a způsobu dodání zboží k Vám domů.

Pokud se rozhodnete u nás objednat jakýkoliv druh zboží, můžete si jej zakoupit také na slovenské variantně našeho e-shopu, která je vhodná právě pro zákazníky ze Slovenska. Přejděte kliknutím na logo níže, případně přes tento odkaz www.maxmax.sk

 

 

Pokud i přesto chcete nakoupit na české variantě eshopu, nic vám nebrání. Máte-li vybrané zboží, jeho cenu lze jednoduchým způsobem zjistit přepnutím na měnu Euro v pravém horním rohu stránky. Při vytváření Vaší objednávky tak zároveň jednoduše zjistíte i přesnou částku za dopravu. Zboží je možné zaplatit předem převodem na náš účet, popřípadě Vám jej zašleme na dobírku. Pokud nebudete na uvedené adrese při doručení Vaší zásilky zastiženi, pokusí se Vám kurýrní společnost balík doručit v náhradním termínu nejbližší pracovní den.

Platbu za zboží provádíte v Eurech dvěma způsoby: 1) PLATBOU PŘEDEM (převodem) na náš slovenský účet, kdy je Vám přesná částka za Váš nákup v Eurech upřesněna emailem, nebo 2) DOBÍRKOU v Eurech při převzetí zboží od kurýrní společnosti. Částka je přepočtena aktuálním kurzem Kč a Eura. Objednané zboží zasíláme na Slovensko prostřednictvím kurýrní služby SDS nebo Vám ho přiveze osobně náš vlastní řidič. Obvyklá dodací doba je vždy uvedena u konkrétního druhu zboží v eshopu.

Číslo slovenského bankovního účtu pro platby v EUR pro nakupující ze Slovenské republiky: 

UniCredit Bank Slovakia, a.s.
IBAN: SK5811110000001509418009 
SWIFT: UNCRSKBXXXX

Původní formát čísla účtu: 1509418009/1111


Jako variabilní symbol (VS) uvádějte vždy číslo Vaší objednávky.