Košík

Zdravíme naše milé zákazníky z nedalekého Slovenska. Jelikož jsme se rozhodli nabídnout naše zboží a služby i Vám, cítíme jako povinnost seznámit Vás se základními informacemi ohledně cen a způsobu dodání zboží k Vám domů.

Pokud se rozhodnete u nás objednat jakýkoliv druh zboží, můžete si jeho cenu jednoduchým způsobem zjistit přepnutím na měnu Euro, v pravém horním rohu stránky. Při vytváření Vaší objednávky tak zároveň jednoduše zjistíte i přesnou částku za dopravu. Zboží je možné zaplatit předem převodem na náš účet, popřípadě Vám jej zašleme na dobírku. Pokud nebudete na uvedené adrese při doručení Vaší zásilky zastiženi, pokusí se Vám kurýrní společnost balík doručit v náhradním termínu nejbližší pracovní den.

Platbu za zboží provádíte v Eurech dvěma způsoby: 1) PLATBOU PŘEDEM (převodem) na náš slovenský účet, kdy je Vám přesná částka za Váš nákup v Eurech upřesněna emailem, nebo 2) DOBÍRKOU v Eurech při převzetí zboží od kurýrní společnosti. Částka je přepočtena aktuálním kurzem Kč a Eura. Objednané zboží zasíláme na Slovensko prostřednictvím kurýrní služby GEIS a TOPTRANS. Obvyklá dodací doba je vždy uvedena u konkrétního druhu zboží v eshopu.

Číslo slovenského účtu pro platby v EUR pro nakupující ze Slovenské republiky: 1509418009/1111 (UniCredit Bank Slovakia)
Jako variabilní symbol (VS) uvádějte vždy číslo Vaší objednávky.