HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -5 % NA VŠE s kódem: HAPPY

Kvalitní ověřené výrobky

V našem obchodě nabízíme pouze kvalitní prověřené zboží od tuzemských i zahraničních výrobců. U daného sortimentu klademe důraz na jeho individualitu, výjimečnost a nejnižší cenu na trhu. Prodáváme pouze takové zboží, jež odpovídá představám náročného zákazníka, je svým zpracováním a užitnou hodnotou na vysoké úrovni a jeho používání maximálně bezpečné a pohodlné.

Atraktivní nízké ceny

Veškerý sortiment nabízíme za nejnižší ceny v České a Slovenské republice. Stojíme si za tím, že nákup na MAXMAX.cz je pro Vás vždy maximálně výhodný. Veškeré zboží odebíráme pouze od přímých výrobců nebo výhradních dovozců.
Máte-li zájem odebírat naše zboží do vlastního obchodu, ozvěte se nám. Navrhneme optimální řešení i ceny přímo Vám na míru. Jsme otevřeni jakékoliv smysluplné spolupráci.

Reálné dodací lhůty

Dodací lhůty jednotlivých výrobků se mohou lišit. Záleží na tom, jestli jsou skladem (ať již u nás popř. u výrobce), nebo se zákazníkovi vyrábějí takzvaně „na míru“ (např. dětské postýlky). Neslibujeme termíny, které jsou nereálné! Obvyklá dodací doba je 3 až 10 pracovních dnů od objednání, pokud je delší, vždy uvádíme v popisce daného produktu důvod.
O stavu zpracovávání Vaší objednávky jste od nás vždy informováni e-mailem. Přesně víte: A) Kdy jsme Vaši objednávku přijali. B) Kdy byla zpracována a v jakém předpokládaném termínu Vám bude zboží dodáno. C) Který den přesně byla zásilka vyexpedována a je na cestě k Vám.

Individuální přístup

Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi. Komunikace s Vámi je tedy pro nás naprosto samozřejmá. Víme, že při výběru hlavně dražších výrobků je často dobrá rada k nezaplacení, proto se na nás můžete kdykoliv obrátit, rádi Vám pomůžeme nebo poradíme. Zejména u sortimentu, který se zákazníkovi vyrábí na objednávku, je toto velmi důležité. Uděláme vždy maximum pro to, abychom uspokojili i ty nejnáročnější Vaše přání.

Možnost osobního odběru zboží v Uherském Brodě 

Ušetřete náklady za dopravu! Našim zákazníkům nabízíme možnost osobního odběru objednaného zboží v sídle firmy MAXMAX.cz, s.r.o. v Uherském Brodě (ul. Prakšická 929). 

Otevřeno máme v pracovní dny od 8.00 do 15.30 hodin. Jakmile pro Vás bude zboží připraveno k odběru, budeme Vás informovat e-mailem nebo telefonicky.