Dětské samolepky - sady
Dětské samolepky KIDS color - vzor 3-13

Dětské samolepky KIDS color - vzor 3-13

429  vč. DPH
+

5-12 pracovních dnů

Zdarma při nákupu nad 6 999 Kč

ID32612
429 

5-12 pracovních dnů

Popis
Parametry

Samolepky na zeď KIDS COLOR - samolepící dekorace do dětských pokojů

Dětské samolepky na zeď jsou v dnešní době nedílnou součástí každého dětského pokojíčkuSamolepky dokáží oživit, zútulnit, pocitově zdokonalit interiér. Jednobarevné dekorační samolepky na zeď se perfektně hodí do každého moderního bytu nebo dětského pokoje, díky matnému povrchu neodrážejí světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. Samolepící dekorace jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okna, nábytek, obklady... Díky našim krásným samolepkám můžete z každého interiéru během krátké chvíle vytvořit originální místo pro život, záleží jen na Vaší fantazii, jak jednotlivé samolepky na zdi rozmístíte. Samolepky můžete vybírat z bezmála třiceti různých barev, dokonale tak ladí ke každé barvě stěny. 

Velikost archu: 100 x 60 cm! V nabídce máme 22 vzorů a 27 barevných odstínů!

Návod na použití: Po rozbalení nechte samolepku alespoň 24 hodin narovnat. Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Transportní fólii důkladně přitlačte k samolepce. Sejměte podkladový papír a přiložte samolepku na zeď do požadované polohy. Důkladně vyhlaďte. Poté odstraňte transportní fólii. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek. Výhoda této samolepky je, že ji můžete nalepit na zeď jako celý arch najednou nebo každou samolepku zvlášť podle vlastního uvážení. 

UPOZORŇUJEME, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, latexové nebo poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.

Dodací lhůty: Vzhledem k velkému množství motivů a barevných kombinací jsou tyto samolepky vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Přibližná doba dodání je uvedena pod cenou produktu.

Motiv:
Zvířata