DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
Samolepky do dětského pokoje - sady
Dětské samolepky STROM plus - vzor 14

Dětské samolepky STROM plus - vzor 14

823  vč. DPH
+

10-15 pracovních dnů

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID32646
823 

10-15 pracovních dnů

Popis
Parametry

Samolepky STROM plus

Dětské samolepky STROM plus jsou novinkou v naší nabídce dětských samolepících dekorací. V jedné sadě tak nyní svým dětem můžete pořídit ty nejoblíbenější vzory zvířátek z Afrikylesní zvířátkazvířátka  z džungle nebo třeba stále populárnější sovičky v kombinaci s krásným barevným stromem či několika stromy. Tyto originální samolepky během několika málo minut vkusně a efektně doladí interiér Vašeho domova, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - nábytek, stěny, dveře, okenní tabule, obklady… Vytvořte svým dětem z dětského pokoje pohádkové prostředí. Samolepky jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, mají matný povrch neodrážející světlo, po aplikaci na povrch vypadají jako malované.
V nabídce máme desítky druhů originálních dekoračních samolepek: samolepící metrynálepky okolo vypínačů a zásuvek, nálepky pro kreativní úpravu interiérů s motivy známých dětských pohádkových postaviček, hrdinů a další. Inspirujte se širokým výběrem vzorů a barev a dopřejte svým dětem atraktivnější prostředí. 

Velikost archu: 130 x 90cm
Velikost vyplněného prostoru závisí na způsobu nalepení na zeď. Každý obrázek je samostatná samolepka!!

UPOZORŇUJEME, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, latexové, vlhké nebo poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.
Motiv:
Pro holky, Zvířata