HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -7 % NA VŠE s kódem: HAPPY
Samolepky do dětského pokoje - sady
Dětské samolepky SUPER EXTRA - vzor 1

Dětské samolepky SUPER EXTRA - vzor 1

Běžně: 1 999 Kč Ušetříte 320 Kč (19 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
1 679  vč. DPH
+

10-15 pracovních dnů

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID26556
1 679 

10-15 pracovních dnů

Popis
Parametry

Dětské samolepky SUPER EXTRA - nejoblíbenější dětské vzory dekorací na extra velké samolepce 100x200 cm!

Dětské samolepky na zeď SUPER EXTRA - originální dětské samolepící dekorace. Vytvořte svým dětem z dětského pokoje pohádkové prostředí. Originální samolepky na zeď během několika málo minut vkusně a efektně doladí interiér Vašeho domova, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okenní tabule, nábytek, obklady…

Naše samolepící obrázky jsou skvělým dárkem pro všechny děti. Samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, mají matný povrch neodrážející světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. V nabídce máme desítky druhů originálních dekoračních samolepek: metry na zeď, nálepky okolo vypínačů a zásuvek, nálepky pro kreativní úpravu interiérů s motivy známých dětských pohádkových postaviček, hrdinů a další. Inspirujte se širokým výběrem vzorů a barev a dopřejte svým dětem atraktivnější prostředí.

Velikost archu: 100 x 200 cm!

UPOZORŇUJEME, že ne každá stěna je pro lepení samolepek vhodná, samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, vlhké, mastné nebo jinak poškozené povrchy. Pokud budete chtít na stěnu samolepky použít, měli byste s tím počítat již při výběru typu barvy a stěna by před nátěrem měla být napenetrována (pro lepení samolepek je důležitý pevný a soudržný podklad a to pro jistotu i ve spodnějších vrstvách). Před nalepením největší samolepky ze sady vyzkoušejte vhodnost stěny na jedné samolepce. Před lepením musí být samolepky naprosto rovné (minimálně 24 hodin vyrovnané na rovné ploše). Při lepení je nutná asistence 2 osob a velmi pečlivé vhlazení tlakem celé plochy samolepky ke stěně, aby přilnula ke stěně celou svou plochou, nezapomeňte i na okraje samolepky. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.

Motiv:
Zvířata