HAPPY DAYS na MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -5 % NA VŠE s kódem: HAPPY
Jednobarevné samolepicí metry
Dětský samolepící METR COLOR - vzor 4

Dětský samolepící METR COLOR - vzor 4

Běžně: 749 Kč Ušetříte 174 Kč (30 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
od 575  vč. DPH

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID24842*
od 575 

Vyprodáno

Popis

Dětský samolepící METR COLOR - dětské samolepící dekorace na zeď

Jednobarevné dětské samolepky na zeď - novinka v naší nabídce. Samolepky se perfektně hodí do každého dětského pokoje, díky matnému povrchu neodrážejí světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. Samolepící dekorace jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, lze je aplikovat na všechny běžné hladké povrchy - stěny, dveře, okna, nábytek, obklady... Díky našim krásným samolepkám můžete z dětského pokoje během krátké chvíle vytvořit zázračné místo plné veselých postaviček, zvířátek, pohádkových bytostí a dalších oblíbených dětských hrdinů, jež budou mít pozitivní vliv na rozvoj smyslového vnímání a fantazii Vašich dětí. Samolepky můžete vybírat z bezmála třiceti různých barev, dokonale tak ladí ke každé barvě stěny. Příklady použití dětských samolepek naleznete v rozsáhlé fotogalerii.

Velikost samolepky: 94 x 45 cm! 28 barevných odstínů! 

Návod na použití: Po rozbalení nechte samolepku alespoň 24 hodin v klidu narovnat. Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Transportní fólii důkladně přitlačte k samolepce. Sejměte podkladový papír a přiložte samolepku na zeď do požadované polohy. Důkladně vyhlaďte. Poté odstraňte transportní fólii. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek. Výhoda této samolepky je, že ji můžete nalepit na zeď jako celý arch najednou, nebo každou samolepku zvlášť podle vlastního uvážení. 

Dodací lhůty: Vzhledem k velkému množství motivů a barevných kombinací jsou tyto samolepky vyráběny zákazníkům na míru na základě objednávek. Samolepky se tisknou v časových intervalech uvedených pod cenou produktu.

Upozorňujeme, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.