3D dětské tradiční TAPETY
Fototapeta plakát 6ti dílná - ŘEV DINOSAURA
Fototapeta plakát 6ti dílná - ŘEV DINOSAURA

Fototapeta plakát 6ti dílná - ŘEV DINOSAURA

1 399 
549 
Sleva -61 %
+

Zdarma při nákupu nad 4 999 Kč

5-12 pracovních dnů

ID35300
1 399 
549 

5-12 pracovních dnů

Popis

Dětská fototapeta plakát 6ti dílná - ŘEV DINOSAURA

Který kluk by neměl rád dinosaury? Přetvořte pokoj s touto úžasnou a vzrušující fototapetou. Vytvořte svým dětem báječné místo pro život. S originálními tapetami to dokážete během chvíle. Lepení je snadné a rychlé, ruční lepení zvládne každý i bez předchozí zkušenosti z lepení tapet. Tapety jsou zajímavou alternativou k samolepkám na zeď, které Vám nabízíme ve stovkách jedinečných vzorů. 

Celkový rozměr nalepeného plakátu Walltastic je 152,5 cm široký, 244 cm vysoký a skládá se z 6ti panelů.

INSTRUKCE K NALEPENÍ FOTOTAPET – POUŽITÍ LEPIDLA NA PAPÍROVÉ TAPETY

Vyberte díl č. 1. Položte díl tapety obrázkem dolů na rovný povrch. Na tapetu naneste lepidlo na tapety, chvilku nechte „provlhčit“ a umístěte na stěnu. Opakujte stejný postup u dílů 2 až 6.

Dříve než začnete:

Vaše tapeta se skládá ze šesti dílů. Doporučujeme položit jednotlivé díly na zem v přesném pořadí a zkontrolovat případné vady. Umístění prvního dílu určuje celkový vzhled dokončené tapety, věnujte umístění a nalepení čas a pozornost.

Instalace jednotlivých dílů:

Při instalaci dílů prosím přesně dodržujte rady výrobce. Při lepení jednotlivých dílů nečekejte příliš dlouho, aby byly okraje zarovnané. Tapeta začíná po nalepení na zeď schnout, takže mějte na paměti, že musíte nalepit všechny díly tapety před tím, než si uděláte pauzu. Pro mokrou tapetu je běžné, že je o cca 1cm větší než suchá tapeta. Přebytečné lepidlo z tapety opatrně odstraňte měkkým hadříkem. Doporučujeme lepit jednotlivé díly malinko přes sebe, zabráníte tak vzniknutí mezer mezi jednotlivými díly po uschnutí tapety. Příliš mnoho drhnutí a čištění odstraní z papíru barvu.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Pokud naleznete jakékoliv vady, ihned nás prosím kontaktujte ještě před nalepením fototapety. Po nalepení jakékoliv části nástěnné malby zboží již nevyměňujeme ani nevracíme peníze. Společnost Walltastic nenese žádnou zodpovědnost za poškození nástěnné malby vzniklé po dodání či během lepení.