Košík
KERAMICKÁ UMYVADLA

Keramické umyvadlo ALINA

Keramické umyvadlo TIFFI

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Podobné produkty

Vyprodáno

ID66625

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 9 999 Kč

Popis
Parametry

Keramické umyvadlo ALINA - moderní designové umyvadlo do koupelny

Keramické umyvadlo s bílou glazurou přináší originální a jedinečný vzhled do Vaší koupelnyKeramická umyvadla se velmi dobře udržují - vodní kámen či rez je nijak neovlivňují. Keramika je navíc pevný a stálý materiál odolný vůči změně barvy.

- Barva bílá
- Otvor na baterii
- Záslepka přepadu ve stříbrné barvě
- Rozměr umyvadla: 400 x 270 x 170 mm
- Baterie není součástí výrobku, ale můžete ji dokoupit u nás v eshopu 

K tomuto umyvadlu si u nás v eshopu můžete dokoupit sifon s click/clack zátkou s přepadem. Toto řešení má velmi jednoduché ovládání, k otevření a uzavření stačí stisk prstem. Prvním stisknutím krytky se výpusť uzavře, druhým stiskem otevře. Pro čistění odtoku lze krytku snadno odšroubovat. Na výběr máte ze dvou designů click/clack zátek - hranaté nebo kulaté.

Umyvadla

Montáž umyvadla:
  • Závěsné
Otvor na baterii:
  • Ano
Přepad:
  • Ano
Šířka umyvadla:
  • 40 cm

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ K VÝROBKŮM Z MOLITANU / PUR PĚNY - Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálnímu kritickému nedostatku molitanu na evropském trhu není až do vyřešení problému většina výrobců schopna dodávat jakékoliv výrobky z molitanu. To se týká především MATRACÍ, MOLITANOVÝCH SEDAČEK, KŘESÍLEK apod. Berte proto prosím na vědomí, že v případě objednání takového zboží Vám budou termíny dodání z naší strany dodatečně potvrzeny nebo Vás budeme muset bohužel informovat o nedodání Vámi objednaného zboží. To se týká také postelí, jejichž součástí doposud byly matrace zdarma. Výrobci nejsou aktuálně schopni tyto matrace k postelím dodat. Děkujeme za pochopení této výjimečné situace.