DNY MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -10 % NA VŠE s kódem: DNYMAXMAX
Matrace 200x90 cm
Latexová matrace EXCLUSIVE+ 200x90x19 cm

Latexová matrace EXCLUSIVE+ 200x90x19 cm

7 289  vč. DPH
+

1-2 týdny

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID98187
7 289 

1-2 týdny

Popis
Parametry

Latexová matrace EXCLUSIVE PLUS

Exklusivní latexová matrace EXCLUSIVE+ je vylepšená verze velice oblíbené matrace EXCLUSIVE. Tato verze je o celých 8 cm vyšší a má profilování do 7 anatomických zón pro lepší rozložení váhy. Základem matrace je kvalitní latex, který u matrací zajišťuje ty nejlepší možné vlastnosti. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Nepřenáší pohyby matrací a efektivně je absorbuje. Zároveň umožňuje potřebnou cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů a vzniku plísní. Matrace je tedy vhodná i pro alergiky. Latex je elastický, velmi odolný a trvanlivý. Díky svým povrchovým vlastnostem zabraňuje přehřívání matrace a působí "chladivě". 

Matrace je oboustranná (stupeň tvrdosti H2 - středně měkká) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 19 cm.

Složení matrace: 20% přírodní latex s hustotou 60kg/m3, 80% syntetický latex s hustotou 60 kg/m3

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 18 cm latex

Použitý latex se pyšní certifikací EuroLATEX Eco Standard od německého institutu TFI. Je tedy zaručena shoda s evropskými normami v oblasti zdraví a životního prostředí. Ke sklízení přírodního latexu jsou vybírány pouze guatemalské lesy, které projdou přísnými normami pro obnovitelné hospodářství lesů FSC. Není překvapením, že matrace nese i označení Öko-Tex Standard 100, protože jsou použity pouze nezávadné materiály bez pesticidů, těžkých kovů i formaldehydu.

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Výška matrace (cm):
19 cm
Jádro matrace:
Latex