Košík
PLASTOVÉ KUFRY

Moderní cestovní kufr BLACK - černý

Moderní cestovní kufr BLACK - černý
1 399 
od 1 099 

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Vyprodáno

ID67462*
Popis
Parametry

Moderní cestovní kufr BLACK - černý

Tento moderní cestovní kufr se vyznačuje především jednoduchým designem, kvalitním provedením, výbornou odolností a bezkonkurenční cenou.

K výrobě byl použit polykarbonát, který je využíván také při výrobě neprůstřelného skla. Kufr je díky tomuto materiálů až překvapivě odolný a flexibilní. Při jakémkoliv nárazu se materiál ohne, zapruží a následně se vrátí do původního tvaru. Na kufru jsou umístěna čtyři gumová kolečka otočná o 360 stupňů. Ta umožňují hladký a velmi komfortní provoz, kdy prakticky nemusíte využívat žádnou sílu navíc. Samozřejmostí je i teleskopické držadlo s pohodlnou rukojetí s možností individuálního nastavení výšky. Vnitřní prostor kufru je potažen kvalitní tkaninou s odnímatelnou přepážkou a kapsou na zip. Neméně důležitou součástí kufrů je kódovací zámek, který kufr zabezpečí proti otevření cizí osobou. 

Všechny námi nabízené kufry jsou zcela nové a zdravotně nezávadné. Při výrobě jsou standardně opatřeny ochrannou fólií, kterou jednoduše odstraníte. 

Tyto kufry nabízíme ve velikostech S, M a L. Projděte si prosím přepravní podmínky leteckých společností, doporučujeme včasné ověření povoleného rozměru u konkrétní společnosti, jejíž služby máte v plánu využít.

Rozměry: 

velikost S: výška s kolečky 53 cm, šířka 39 cm, hloubka 20 cm, váha 2,55 kg
velikost M: výška s kolečky 66 cm, šířka 47 cm, hloubka 27 cm, váha 3,40 kg
velikost L: výška s kolečky 73 cm, šířka 50 cm, hloubka 30 cm, váha 4,30 kg

Barva:
  • Černá