DNES SLEVA -10 % na všechny matrace, toppery a chrániče matrací s kódem: MAXRELAX
Plastové kufry
Moderní cestovní kufr BLACK - černý

Moderní cestovní kufr BLACK - černý

Běžně: 1 399 Kč Ušetříte 300 Kč (27 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
od 1 099  vč. DPH

Omlouváme se,
ale tento produkt
není již v prodeji.

Související produkty

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID67462*
od 1 099 

Vyprodáno

Popis
Parametry

Moderní cestovní kufr BLACK - černý

Tento moderní cestovní kufr se vyznačuje především jednoduchým designem, kvalitním provedením, výbornou odolností a bezkonkurenční cenou.

K výrobě byl použit polykarbonát, který je využíván také při výrobě neprůstřelného skla. Kufr je díky tomuto materiálů až překvapivě odolný a flexibilní. Při jakémkoliv nárazu se materiál ohne, zapruží a následně se vrátí do původního tvaru. Na kufru jsou umístěna čtyři gumová kolečka otočná o 360 stupňů. Ta umožňují hladký a velmi komfortní provoz, kdy prakticky nemusíte využívat žádnou sílu navíc. Samozřejmostí je i teleskopické držadlo s pohodlnou rukojetí s možností individuálního nastavení výšky. Vnitřní prostor kufru je potažen kvalitní tkaninou s odnímatelnou přepážkou a kapsou na zip. Neméně důležitou součástí kufrů je kódovací zámek, který kufr zabezpečí proti otevření cizí osobou. 

Všechny námi nabízené kufry jsou zcela nové a zdravotně nezávadné. Při výrobě jsou standardně opatřeny ochrannou fólií, kterou jednoduše odstraníte. 

Tyto kufry nabízíme ve velikostech S, M a L. Projděte si prosím přepravní podmínky leteckých společností, doporučujeme včasné ověření povoleného rozměru u konkrétní společnosti, jejíž služby máte v plánu využít.

Rozměry: 

velikost S: výška s kolečky 53 cm, šířka 39 cm, hloubka 20 cm, váha 2,55 kg
velikost M: výška s kolečky 66 cm, šířka 47 cm, hloubka 27 cm, váha 3,40 kg
velikost L: výška s kolečky 73 cm, šířka 50 cm, hloubka 30 cm, váha 4,30 kg

Barva:
Černá

Cestovní kufry

Bezpečnostní zámek TSA:
Ne