Košík
MATRACE 200x160 cm

Pěnová matrace LUXURY 200x160x14 cm - paměťová pěna

Pěnová matrace LUXURY 200x160x14 cm - paměťová pěna
9 399 
7 189 

Doprava za hubičku nebo ZDARMA při nákupu nad 4 999 Kč


+

1-2 týdny

ID96290
Popis
Parametry

Pěnová matrace LUXURY 200x160 cm - HR pěna/ paměťová pěna

Kvalitní matrace, která se vyznačuje vysokým komfortem a nadstandardním provedením. Základem matrace LUXURY je 7zónová elastická a profilovaná HR pěna, která zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace tvaru těla. HR (hovorově "studená") pěna je u matrací velmi oblíbená díky své dlouhodobé trvanlivosti, odolnosti proti deformacím a výborným odvětráváním. Perfektně reaguje na změnu polohy těla, čímž výrazně zvyšuje pohodlí při spánku. Pórovitá struktura pěny umožňuje ideální cirkulaci vzduchu, což výrazně eliminuje množení roztočů, vzniku plísní a snadno odvětrává absorbovanou vlhkost. Matrace LUXURY je tedy vhodná i pro alergiky.

Na kraji naleznete vrstvu velice kvalitní termoplastické paměťové pěny. Tato speciální pěna se pod vlivem teploty těla přizpůsobuje tvaru těla. Výsledkem je přirozená poloha těla a ideální opora. Tato matrace je vhodná pro lidi trpící bolestí zad. Po navyknutí si na vlastnosti paměťové pěny ucítíte úlevu a již nebudete chtít jinou matraci.

 

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (stupeň tvrdosti H3) s nosností do 100 kg. Výška matrace je 14 cm.

Složení matrace: studená pěna HR s hustotou 30 kg/m3, polyuretanová pěna s hustotou 25 kg/m3, termoplastická paměťová pěna s hustotou 30 kg/m3 

Potah: 100% polyester, prošívaný, hypoalergenní, snímatelný (na zip), lze prát v pračce na 30 °C.

Konstrukce jádra matrace: 2 cm profilovaná HR pěna, 9 cm PUR pěna, 2 cm profilovaná termoplastická paměťová pěna

Vzhledem k řezání materiálů matrací ve stlačeném stavu si výrobce vyhrazuje právo na odchylky rozměrů do +/- 3% u šířky i délky a +/-1 cm výšky matrace.

Jádro matrace:
  • Polyuretanová (PUR) pěna
Přídavné vrstvy matrace :
  • HR pěna
  • Paměťová pěna