Matrace 200x90 cm
Sada 2 matrací AHORN - ARELLA 200x90x20 cm - HR pěna + 2 polštáře zdarma
Sada 2 matrací AHORN - ARELLA 200x90x20 cm - HR pěna + 2 polštáře zdarma

Sada 2 matrací AHORN - ARELLA 200x90x20 cm - HR pěna + 2 polštáře zdarma

13 728 
+
Zdarma

2-3 týdny

ID273496
13 728 

2-3 týdny

Popis
Parametry

Pěnová matrace AHORN - ARELLA 200x90x20 cm - HR pěna

Kvalitní oboustranná matrace vyrobená z kvalitní HR "studené" pěny. Základem matrace Arella je velmi odolná, pružná HR pěna, která díky funkčním průřezům zajišťuje dokonalé přizpůsobení matrace anatomickému tvaru těla. Matrace disponuje 7 zónami s vyřezávaným profilováním pro perfektní rozložení váhy a odlehčení namáhaným kloubům. Díky příčnému i podélnému profilování pěny vám matrace pomůže zmírnit otlačení a špatné prokrvení citlivých částí vašeho těla. Odlehčená oblast ramen a nohou udrží vaši páteř v přirozené poloze. Vynikající kombinace kvalitní pěny a funkčních průřezů – to je matrace Arella.

Matrace je středně tvrdá, oboustranná (H3) se sníženou tvrdostí v místě průřezů (H2) s nosností do 120 kg. Výška matrace je 20 cm.

Složení matrace: HR "studená" pěna s hustotou 40 kg/m3 

Potah: 

Značkový potah Medicott, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbu plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott vynikající antibakteriální účinky, které jsou dosaženy bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Potah je pratelný na 60°C. Pro pocit většího komfortu dodáváme tuto potahovou látku v prošití 300g/m.

Konstrukce jádra matrace: 19 cm HR pěna

Zdravotní anatomický pěnový polštář AHORN - SENZI - 50x30 cm - HR pěna

Anatomicky tvarovaný polštář z kvalitní HR pěny vám poskytne potřebnou oporu při spánku či relaxaci. Ergonomický tvar polštáře podpírá hlavu a uvolňuje namáhanou krční páteř.

Polštář je svým tvarem a výškou vhodný i pro lidi, kteří rádi spí na boku. Při spánku na zádech svým tvarem nabízí ideální oporu hlavy, což uvolňuje a vyrovnává krční páteř. Vybrání polštáře je asymetrické, takže si můžete vybrat stranu, která Vám vyhovuje nejvíce. 

Materiál: HR "studená" pěna s hustotou 35 kg/m3

Potah Stressfree

Snímatelný a pratelný potah Stressfree. Tento potah tvoří jemná polyesterová vlákna v kombinaci s bavlnou (63% PES, 37% bavlna) s gramáži 230 g/m2 s velmi dobrými vlastnostmi. Materiál výborně odvádí vlhkost a dobře tepelně izoluje, je vhodný také pro alergiky na prach. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. 

Výška matrace (cm):
20 cm
Jádro matrace:
HR ("studená") pěna