DNY MAXMAX.cz jsou tady! Mimořádná SLEVA -10 % NA VŠE s kódem: DNYMAXMAX
Samolepky mapy světa
Samolepící MAPA SVĚTA - vzor 2

Samolepící MAPA SVĚTA - vzor 2

Běžně: 1 119 Kč Ušetříte 160 Kč (17 %) oproti běžné / doporučené MOC v internetových nebo kamenných prodejnách. Více zde.
959  vč. DPH
+

10-15 pracovních dnů

Zdarma při nákupu nad 7 999 Kč

ID25257
959 

10-15 pracovních dnů

Popis

Samolepky na zeď MAPY SVĚTA - originální samolepící dekorace nejen pro školáky

Pořiďte svým dětem originální samolepící dekoraci na zeď v podobě mapy světa! V nabídce máme čtyři různé vzory - oblíbenou malovanou mapu světa (v českém jazyce), dále dvě politické mapy (v angličtině) a jednobarevnou mapu (bez textu), u které si můžete vybrat barvu z 28 barevných odstínů. Velikost samolepky je 130 x 80 cm, kromě dětských pokojíčků nalezne tato originální samolepka uplatnění také v mateřských či základních školách, jako doplňková pomůcka výuky. Samolepky na zeď jsou zhotoveny z vysoce kvalitní fólie, mají matný povrch neodrážející světlo. Příklady použití dekoračních samolepek na zeď naleznete ve fotogalerii. 

Velikost samolepky: 130 x 80 cm!

Návod na použití: Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Sejměte samolepku a přiložte do požadované polohy. Poté vyhlaďte hadříkem. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek.
Dodací lhůty: Většinu zboží máme skladem, takže Vám jej obratem zašleme. Přesto se může stát, že zrovna Vámi požadovaná samolepka bude momentálně vyprodaná. V takovém případě Vám ji při nejbližší možné příležitosti necháme natisknout a termín dodání potvrdíme e-mailem.
Upozorňujeme, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy.

S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod najdete také v sekci Tipy a rady.