Samolepky DECOR
Samolepky DECOR COLOR vzor 29 - PUNTÍKY
Samolepky DECOR COLOR vzor 29 - PUNTÍKY

Samolepky DECOR COLOR vzor 29 - PUNTÍKY

+

Zdarma při nákupu nad 4 999 Kč

5-12 pracovních dnů

ID45924
269 

5-12 pracovních dnů

Popis

Samolepky na zeď DECOR COLOR - objevte kouzlo jednoduchosti

Říká se, že v jednoduchosti je krása. Přesně to platí i o našich jednobarevných samolepkách na zeď DECOR COLOR. V jednom archu naleznete 72 kusů samolepek jednoho vzoru, ze kterých můžete během chvíle vykouzlit dokonale krásné kreace na stěně, nábytku, skle, kachličkách či jakékoliv jiné rovné ploše. Samolepky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní fólie, díky matnému povrchu neodrážejí světlo, po aplikaci na povrch stěny vypadají jako malované. Samolepky se perfektně hodí do všech moderních interiérů i dětských pokojů, objednat si je můžete v bezmála třiceti různých barvách. Příklady použití samolepek naleznete ve fotogalerii. 

NÁŠ TIP: Doporučujeme objednat si alespoň dvě sady samolepek jednoho vzoru ve dvou různých barvách, jejichž kombinací na stěně dosáhnete jedinečného efektu. Buďte kreativní nebo se inspirujte v naší fotogalerii. 

JEDNA SADA OBSAHUJE: 72 ks samolepek o průměru 4,8 cm.

Návod na použití: Po rozbalení nechte samolepku alespoň 24 hodin narovnat. Vyberte hladký povrch, ujistěte se, zda je čistý a suchý. Transportní fólii důkladně přitlačte k samolepce. Sejměte podkladový papír a přiložte samolepku na zeď do požadované polohy. Důkladně vyhlaďte. Poté odstraňte transportní fólii. Lepení je velmi jednoduché, při aplikaci se neušpiníte, nepoškodíte zeď ani nábytek. Výhoda této samolepky je, že ji můžete nalepit na zeď jako celý arch najednou, nebo každou samolepku zvlášť podle vlastního uvážení. 

Upozorňujeme, že tyto samolepky nejsou vhodné na velmi hrubé, mastné nebo jinak poškozené povrchy. S každou samolepkou je dodáván návod k lepení, který je nutné dodržovat. Tento návod naleznete také v sekci Tipy a rady.